کد خبر: 561825 A

نصرالله عبداللهی در گفت‌و گو با ایلنا:

سرپرست استقلال در خصوص شایعه سرباز بودن نورافکن و حسینی و همچنین بازی بدون تماشاگر مقابل گسترش فولاد واکنش نشان داد.

نصراله عبداللهی سرپرست استقلال در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در خصوص دیدار این تیم مقابل گسترش فولاد اظهار داشت: تیم شرایط خوبی دارد. بازیکنان عملکرد خوبی مقابل سیاه جامگان در مشهد داشتند مشکل ما فقط گل نزدن است انشاالله به زودی برطرف می‌شود.

وی درباره اینکه بازی بدون تماشاگر برگزار خواهد شد، تصریح کرد: حکم کمیته‌ انضباطی است و ما تابع آن هستیم. البته بخش حقوق باشگاه پیگیر این موضوع است و نامه‌ای را به کمیته انضباطی ارسال کرده‌ایم که در صورت امکان این حکم لغو شود.

عبداللهی درباره قرارداد شاناک مربی استقلال ادامه داد: قرارداد و ساشا آماده است و پس از تایید از سوی مدیرعامل برای گرفتن کارت مربیگری آنها اقدامات لازم را انجام خواهیم داد.

سرپرست استقلال در خصوص شایعه سرباز بودن نورافکن و حسینی خاطرنشان کرد: چنین خبری درست نیست این بازیکنان دانشجو هستند ما به غیر از این دو شش بازیکن دانشجوی دیگر هم داریم که تا سه سال آینده مشغول تحصیل خواهند بود.

وی درباره اینکه هیچ کدام از استقلالی‌ها در مراسم زنده‌یاد غلامحسین مظلومی حضور نداشتند گفت: بازیکنان ما مشغول تمرین بودند تا به مشهد سفر کنیم مظلومی برای باشگاه استقلال زحمات زیادی کشیده و ما همیشه قدردان او خواهیم بود.

 

 

 

استقلال نصراله عبداللهی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر