کد خبر: 483059 A

در روز دوم مسابقات تکواندو جام ریاست فدراسیون جهانی، تکواندوکران طلایی کشور مشخص شدند.

به گزارش ایلنا و به نقل از فدراسیون تکواندو، دومین دوره مسابقات جام ریاست فدراسیون جهانی(G2) از روز گذشته پنجشنبه با حضور 2163 تکواندوکار در دو بخش پومسه و کیوروگی و در سه رده‌سنی نونهالان، نوجوانان و بزرگسالان در سالن «آنولیوسیو المپیک» شهر آتن آغاز و به مدت 4 روز ادامه خواهد داشت که نمایندگان کشورمان تنها در رده‌سنی بزرگسالان و در گروه مردان در این رقابت‌ها به مصاف رقیبانشان می‌روند.

در دومین روز این رقابت‌ها، در گروه مردان تکواندوکاران اوزان 80- و 87- کیلوگرم به مصاف حریفان خود رفتند که پوریا عرفانیان (وزن 80- کیلوگرم)، سعید رجبی و مهدی خدابخشی (وزن 87- کیلوگرم) نمایندگان ایران بودند.

در وزن 80- کیلوگرم پوریا عرفانیان در نخستین مبارزه «بوگدان گرچکین» از روسیه را 20 بر 18 شکست داد اما در دومین پیکار خود به مصاف «رائول گارسیا» اسپانیایی رفت و 3 بر 4 نتیجه را واگذار نمود.

در وزن 87- کیلوگرم مهدی خدابخشی و سعید رجبی نمایندگان کشورمان بودند. سعید رجبی در نخستین گام نتیجه را به «ولادیسلاو لارین» نماینده روسیه واگذار نمود. مهدی خدابخشی نیز در گام نخست «انصار اوگاز» از ترکیه را 5 بر یک از پیش رو برداشت اما در ادامه به مصاف نماینده «ولادیسلاو لارین» رفت و نتیجه را 13 بر 18 واگذار کرده و از گردونه رقابت‌ها خارج شد. «لارین» که حریف دو نماینده کشورمان در این وزن بود مدال برنز قهرمانی جهان 2015، نقره گرندپری 2016 و طلای قهرمانی اروپا 2016 را در کارنامه خود دارد.

فردا شنبه 9 اردیبهشت و در روز سوم این رقابت‌ها، تکواندوکاران اوزان 54- و 68- کیلوگرم بر روی شیاپ‌چانگ می‌روند که کامران مردانی‌پور، آرمین هادی‌پور، سالار وحیدی، ابوالفضل یعقوبی و علیرضا علیاری به عنوان نمایندگان ایران هستند.

 

 

 

 

تکواندو مدال طلا تکواندوی جام ریاست فدراسیون جهانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر