خبرگزاری کار ایران

خطیر: خوشحالم واگذاری استقلال در زمان مدیریت من رقم خورد

asdasd
کد خبر : ۱۴۷۲۹۴۱

مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: بعد از قهرمانی استقلال در آسیا، امروز بزرگ‌ترین اتفاق رقم خورد و خوشحالم که این موضوع در زمان مدیریت من رقم خورد.

به گزارش گروه ورزشی ایلنا، علی خطیر پس از برگزاری مراسم واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس گفت: من قبل از همه تبریک می‌گویم این اتفاق میمون را به همه هواداران خوب استقلال، مطمئناً تاریخ 5 اردیبهشت 1403 در حافظه همه هواداران استقلال به‌عنوان یک روز بزرگ باقی می‌ماند. من می‌توانم به جرأت بگویم که امروز بزرگ‌ترین اتفاق برای باشگاه استقلال بعد از قهرمانی آسیا در سال 90 رقم خورد، بزرگ‌ترین اتفاق بعد از انقلاب. من از بدنه دولت، شخص رئیس جمهور، معاون اول ایشان و وزرای ورزش و اقتصاد تشکر می‌کنم که توانستند بعد از این همه مشکلاتی که این دو باشگاه داشتند، این اتفاق خوب را رقم بزنند.

وی ادامه داد: همینطور از آقای علی‌عسگری مدیرعامل هلدینگ خلیج فارس تشکر می‌کنم که پیشنهاد خرید باشگاه استقلال را خودشان و مجموعه‌های زیرمجموعه دادند و امروز این قرارداد نهایی شد. امیدوارم اتفاقی خوب میان دو برند بزرگ باشگاه استقلال و همینطور هلدینگ خلیج فارس با دو نام مقدس استقلال و خلیج فارس رقم بخورد و امیدوارم این ترکیب بتواند یک اتفاق بزرگی را در جهت توسعه و پیشرفت و شکوفایی باشگاه بزرگ استقلال به وجود بیاورد. من خیلی خوشحالم که این اتفاق در دوره مدیریت من افتاده است و مطمئنم این روز در تاریخ باشگاه استقلال به یادگار می‌ماند. از تمام رسانه‌ها هم تشکر می‌کنم که حمایت کردند تا اتفاقات خوبی در فوتبال کشور رقم بخورد.

مدیرعامل باشگاه استقلال در پاسخ به این پرسش که درباره تغییرات در این باشگاه با علی‌عسگری صحبت کرده است یا خیر، تصریح کرد: به هر حال طبیعی است. وقتی یک مجموعه جدید الان سهام‌دار اصلی باشگاه استقلال می‌شود مطمئناً حق طبیعی آن مجموعه است که بتواند بر مبنای علایق و سلایق مدنظرشان با افراد جدید کار کنند. یک مورد آنهم تغییر اعضای هیئت مدیره و مدیرعامل است و من صادقانه می‌گویم که چه من باشم و چه نباشم، بسیار بسیار خوشحالم که این اتفاق برای استقلال رقم خورده است. نمی‌توانید باور کنید که چقدر خوشحالم. اثرات این روز بزرگ در آینده برای استقلال مشخص می‌شود.

خطیر در واکنش به طرح این موضوع که گفته می‌شود حق امضا از او گرفته شده است، خاطر نشان کرد: نه، چنین چیزی مطرح نیست.

وی در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه «پس از تغییر مالکیت، مشکلات مالی استقلال برطرف خواهد شد؟»، اظهار کرد: امیدوارم این اتفاق بیفتد. ما باید منتظر بمانیم تا ببینیم دوستان در هلدینگ خلیج فارس چه برنامه‌ای برای اداره باشگاه دارند. مطمئناً هواداران در آینده اخبار خوبی را خواهند شنید. خیلی عجول نباشید تازه این اتفاق قطعی شده است، بگذارید از این روز لذت ببریم تا ان‌شاءالله بقیه موارد هم حل شود.

مدیرعامل باشگاه استقلال در پاسخ به این سؤال که «این ضمانت را به هواداران می‌دهید که دیگر مشکل مالی وجود نداشته باشد؟»، گفت: من که نباید این ضمانت را بدهم، ولی تمام این اتفاقات رقم خورد که این مشکلات حل شود. من خواهش می‌کنم که یک مقدار به مسائل مثبت نگاه کنید. خیلی به حواشی ورود نکنید، یکسری دنبال هیجانات هستند. بگذاریم هواداران از این روز بزرگ لذت ببرند. من مطمئن هستم که اتفاقات خوب برای باشگاه استقلال می‌افتد.

انتهای پیام/
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز