خبرگزاری کار ایران

صادقی: بیانیه نویسی حربه بعضی تیم‌ها برای تاثیرگذاری روی داور است

asdasd
کد خبر : ۱۴۷۱۳۱۳

ابراهیم صادقی مربی ذوب آهن در نشست خبری پیش از بازی با آلومینیوم شرکت کرد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

به گزارش ایلنا، ذوب آهن فردا (یکشنبه) از چارچوب هفته بیست و چهارم لیگ برتر در ورزشگاه فولاد شهر میزبان آلومینیوم اراک خواهد بود.

ابراهیم صادقی در نشست خبری پیش از بازی با آلومینیوم اراک در اصفهان اظهار داشت: بیانیه هایی که برخی باشگاه منتشر می کنند تاثیرگذار است و امیدواریم راهکار جدید فدراسیون فوتبال در این زمینه موثر باشد و بتواند جلوی این موارد را بگیرد.

وی با تاکید بر اینکه ما باید تیم های فوتبال را از نظر فنی تجزیه و تحلیل کنیم و به هر تیم و بازیکنی که کیفیت خوبی ارائه می کند بپردازیم، ادامه داد: امیدواریم هر تیمی که بهتر بازی می کند بتواند برنده باشد و مسائل دیگری در نتایج تاثیرگذار نباشد.

وی افزود: شاید برخی بازیکنان بی سر و صدا کار خود را انجام می دهند اما چون حاشیه ندارند دیده نمی شوند درحالی که اگر بازیکنی کوچکترین حاشیه داشته باشد دیده می شود، برای تیم ها هم همینطور است.

صادقی اضافه کرد: وقتی تیم ها درباره داوری بیانیه منتشر می کنند، روی دارو تاثیر می گذارد و برخی تیم های پرطرفدار تلاش می کنند از این حربه استفاده کنند، تاثیرگذاری داشته باشند و بتوانند بازی را مقداری به سمت خود بیاورند.

وی با بیان اینکه ما در ۲ هفته گذشته ۲ گل پنالتی خوردیم، تصریح کرد: درباره داوری اظهار نر نمی کنم اما تیم ها سعی کنند به مسائل فنی بیشتر بپردازند و ما این کار را انجام می دهیم.

مربی تیم ذوب آهن گفت: شاید در بسیار موارد و بازی ها اشتباه‌های سهوی داوران به تیم ما ضربه زد اما خیلی درباره آن صحبت نکردیم و تلاش شد تا روی خودمان تکی کار کنیم. شاید خیلی مواقع بزرگترین بازیکنان فوتبال دنیا هم پنالتی از دست دادند که این جزو جذابیت های فوتبال است اما ما روی همه موارد کار می کنیم و بازیکنان در کمال آرامش کار خود را انجام می دهند تا بهترین خود باشند.

وی با بیان اینکه این جذابیت فوتبال است که نمی توان نتیجه بازی فردا را پیش بینی کرد، تاکید کرد: ما برای بازی فردا از نظر ذهنی و جسمی آماده هستیم.

صادقی با بیان اینکه تیم بسیار خوب و توانایی بُردن همه تیم های لیگ های برتر را داریم، گفت: کیفیت فنی و روند خوبی ارائه کرده ایم، درباره داوری اظهارنظر نمی کنم و روی نقاط ضعف و قوت خود کار می کنیم.

وی با اشاره به اینکه دیدار فردا با تیم آلومینیوم اراک بازی نزدیکی خواهد بود، افزود: هر ۲ تیم های خوبی هستند از جمله اینکه آلومینیوم اراک یکی از تیم های منظم لیگ امسال است.

وی با بیان اینکه ما برخی مواقع بازی ها را به راحتی از دست دادیم، تصریح کرد: در همه بازی ها موفق به ایجاد موقعیت های خوبی شدیم اما به گل تبدیل نشد.

صادقی درباره استعفای سرمربی ذوب آهن گفت: آن اتفاق خواسته ای بود که برخی هواداران مطرح کردند و آقای ربیعی خواست دست باشگاه را باز بگذارد تا بتواند تصمیم درستی بگیرد. در مجموع همه عوامل باشگاه و تیم خواستار این بودند که آقای ربیعی به کار خود ادامه دهد.

 

انتهای پیام/
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز