خبرگزاری کار ایران

عالیشاه در آستانه ثبت یک رکورد تاریخی

asdasd
کد خبر : ۱۴۵۹۴۸۲

کاپیتان سرخ‌ها در هر دو دربی قبل که موفق به گلزنی شده به عنوان بازیکن تعویضی به میدان رفته است.

به گزارش ایلنا، در صورت گلزنی عالیشاه در این مسابقه تاریخی او به رکورد 4 گل زده در این بازی می‌رسد و کنار نفراتی همچون همایون بهزادی، فرهاد مجیدی، مجتبی جباری، علی علیپور و ارسلان مطهری قرار خواهد گرفت.

همچنین در صورت گلزنی او در دربی یک اتفاق ویژه را رقم خواهد زد و به رکورد گلزنی در سه بازی متوالی در این دیدار خواهد رسید. تنها سه بازیکن در تاریخ دربی هستند که در سه مسابقه متوالی مقابل رقیب سنتی موفق به گلزنی شده‌اند که صفر ایرانپاک بهترین گلزن تاریخ دربی، مهدی هاشمی‌نسب و فرهاد مجیدی هستند و چنانچه عالیشاه در دربی 103 موفق به گلزنی شود به جمع این نفرات اضافه خواهد شد.

جالب اینکه کاپیتان سرخ‌ها در هر دو دربی قبل که موفق به گلزنی شده به عنوان بازیکن تعویضی به میدان رفته است اما به احتمال زیاد در بازی چهارشنبه شب در ترکیب اصلی تیمش قرار خواهد گرفت.

عالیشاه در دربی فینال حذفی از دقیقه 89 به جای سعید صادقی وارد میدان شد و دقیقه 115 با ضربه ایستگاهی دروازه استقلال را باز کرد. در دربی رفت فصل جاری هم عالیشاه در حالی که در دقیقه 71 به جای مهدی ترابی وارد میدان شده بود شش دقیقه بعد با یک شوت بیرون پای تماشایی دروازه سیدحسین حسینی را باز کرد.

 

انتهای پیام/
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز