خبرگزاری کار ایران

| 18:21   
کد خبر : ۱۳۹۶۰۷۹

وراتی دعوت سرمربی تیم ملی ایتالیا را رد کرد

یک منبع خبری موثق در فرانسه ادعا کرد که هافبک پاری‌سن‌ژرمن به میل خودش نخواسته که تیم ملی کشورش را در بازی‌های دور‌های پنجم و ششم مرحله مقدماتی یورو ۲۰۲۴ همراهی کند.

 وراتی دعوت سرمربی تیم ملی ایتالیا را رد کرد

به گزارش ایلنا، نشریه اکیپ فرانسه ادعا کرد که مارکو وراتی هافبک ایتالیایی تیم پاری‌سن‌ژرمن که در آستانه پیوستن به تیم العربی قطر قرار دارد، از سوی لوچانو اسپالتی سرمربی تیم ملی ایتالیا برای بازی‌های این تیم مقابل مقدونیه شمالی و اوکراین در مرحله مقدماتی یورو 2024 به اردوی آتزوری فراخوانده شده بود اما دعوت سرمربی جدید این تیم را رد کرد.

وراتی به سبب نامشخص بودن آینده‌اش در این فصل هنوز برای پاری‌سن‌ژرمن بازی نکرده و در لیست بازیکنان این تیم برای بازی در لیگ قهرمانان اروپا هم قرار نگرفته است. با این وجود اسپالتی از او دعوت به عمل آورد تا آتزوری را همراهی کند که خود بازیکن به سبب ناآمادگی‌اش این دعوت را رد کرد و اسپالتی هم دلیل او را پذیرفته است.

اسپالتی در نشست خبری‌اش قبل از بازی مقابل مقابل مقدونیه که یک – یک مساوی به پایان رسید، به این موضوع اشاره داشت و گفت دلیل عدم حضور وراتی و جورجینیو عدم آمادگی آنها به سبب نداشتن ثبات در بازی‌هایشان طی فصل جاری بوده است.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان
      پیشنهاد امروز