خبرگزاری کار ایران

| 09:48   
کد خبر : ۱۳۹۶۰۴۷

تغییر موضع باشگاه یوونتوس درباره ولاهوویچ

مهاجم صربستانی که به نظر می‌رسید تابستان سال جاری جدایی‌اش از یوونتوس قطعی است؛ حالا به بازیکنی محبوب برای بانوی پیر تبدیل شده است.

 تغییر موضع باشگاه یوونتوس درباره ولاهوویچ

به گزارش ایلنا و به نقل از نشریه گاتزتا دلواسپورت؛ باشگاه یوونتوس که تا کمتر از یک ماه قبل سعی داشت دوشان ولاهوویچ را با بازیکنی مثل روملو لوکاکو معاوضه کند، حالا درباره این بازیکن صرب 180 درجه تغییر موضع داده و قصد دارد قرارداد او را تمدید کند.

براساس گزارش گاتزتا؛ باشگاه یوونتوس پیشنهادی را آماده ارائه به ولاهوویچ کرده که بر اساس آن مدت قرارداد ستاره سابق فیورنتینا به مدت یک سال یعنی تا تابستان سال 2027 تمدید می‌شود.

ولاهوویچ ماه ژانویه سال 2022 با قراردادی 4 سال و نیمی به یوونتوس پیوست اما نارضایتی بازیکن از شیوه بازی بانوی پیر با تاکتیک‌های ماسیمیلیانو آلگری او را به فکر ترک تورین انداخت و به همین دلیل هم یووه در پنجره نقل و انتقالات تابستانی او را در فهرست فروش گذاشت. تنها دلیل عدم جدایی ولاهوویچ از یوونتوس ارائه نشدن پیشنهادی قابل قبول از سوی مشتریان او بود که در نهایت باشگاه ایتالیایی را مجاب کرد این بازیکن را نگه دارد.

از آن زمان هم اوضاع برای ولاهوویچ و یوونتوس بد پیش نرفته است؛ چرا که با دو گل و یک پاس گل از بازیکن صرب، یوونتوس از 3 بازی نخست خود در این فصل 2 پیروزی و یک تساوی داشته و اکنون در رده سوم جدول قرار دارد.

براساس گزارش گاتزتا؛ یوونتوس با تمدید قرارداد ولاهوویچ حقوق او را نیز از 7 میلیون یوروی فعلی به 10 میلیون یورو افزایش خواهد داد که این رقم در پایان قرارداد بازیکن می‌تواند به 12.5 میلیون یورو هم برسد. این نشریه همچنین نوشته است که نمایندگان ولاهوویچ به پیشنهاد یوونتوس پاسخ منفی نداده‌اند و آماده مذاکره هستند.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان
      پیشنهاد امروز