خبرگزاری کار ایران

| 08:56   
کد خبر : ۱۳۹۵۳۵۹

اظهارنظر جنجالی در مورد علاقه ساوتگیت به مگوایر!

نیل لنون، ستاره سابق تیم ملی ایرلند شمالی، اظهار نظر عجیبی در خصوص علاقه ساوت گیت به مگوایر انجام داده است.

اظهارنظر جنجالی در مورد علاقه ساوتگیت به مگوایر!

به گزارش ایلنا، هری مگوایر در جریان تساوی 1-1 انگلیس مقابل اوکراین در شهر وروتسواف لهستان، یک روز سخت دیگر را پشت سر گذاشت زیرا او روی گل حریف مقصر به نظر می رسید.

مگوایر در لحظه گلزنی زینچنکو نتوانست خود را به خوبی بین توپ و دروازه قرار دهد و هنگامی که سانتر به محوطه جریمه رسید، او به بازیکن دفاعی تیم خود، مارک گوئهی برخورد کرد و این به زینچنکو اجازه داد تا از فضای وسط محوطه استفاده کند و توپ را دور از دست‌های جردن پیکفورد به تور بزند.

ادامه حضور مگوایر در جمع سه شیرها باعث عصبانیت بسیاری از هواداران انگلیس به دلیل کمبود دقایق بازی او در اولدترافورد شده است. این مدافع میانی در این فصل نتوانسته یک بازی لیگ برتر را هم از ابتدا شروع کند و در تابستان توسط اریک تن هاخ کاپیتانی یونایتد از او سلب شد.

با این حال ساوتگیت به انتخاب مگوایر به جای دیگر مدافعان ادامه می دهد. لوی کولویل، فیکایو توموری و لوئیس دانک همگی روی نیمکت ماندند تا جا برای مگوایر باز شود، در حالی که ستاره آرسنال، بن وایت، حتی در لیست حضور نداشت

لنون معتقد است که اگر ساوتگیت به انتخاب مگوایر در زمانی که به طور منظم در سطح باشگاهی بازی نمی کند، ادامه دهد، وضعیت بدتر خواهد شد. لنون به تلویزیون اسکای اسپورت خطاب به ساوت‌گیت گفت: "توموری که در نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا بازی کرد و این فصل هم برای آث میلان، صدرنشین سری آ بازی می کند. او را بازی بده! هری همیشه در حال پسرفت است، هر هفته و هر ماه، مرتب کمتر بازی می کند."

او در ادامه کفت: "شما به آن دقایق بازی در تیم باشگاهی برای بازی در تیم ملی نیاز دارید. نکته دیگر این است که او بسیار بیشتر از هر کس دیگری تحت نظر مردم و کارشناسان است و اگر این روند ادامه داشته باشد، آنها به مگوایر دیدگاه دیگری خواهند داشت و از علاقه ساوت‌گیت به این بازیکن این طور استدلال می‌کنند که مگوایر مثل یک «حیوان خانگی» مورد علاقه سرمربی انگلیس است."

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان
      پیشنهاد امروز