خبرگزاری کار ایران

| 06:31   
کد خبر : ۱۳۹۵۳۵۸

مربی ازبکستان: بازی با ایران یک فینال کوچک است

سرمربی تیم امید ازبکستان می گوید که از ابتدا نیز می دانست که ایران حریف اصلی آنها در مرحله گروهی است

مربی ازبکستان: بازی با ایران یک فینال کوچک است

به گزارش ایلنا، همه چیز طبق انتظار و مطابق پیش بینی ها انجام گرفت. ایران و ازبکستان در رقابت های مقدماتی جام ملت های زیر 23 سال آسیا، دو دیدار ابتدایی خود برابر هنگ کنگ و افغانستان را با پیروزی پشت سر گذاشتند و حالا این دو تیم در دیدار پایانی، رقابت نفس گیری برای تعیین تیم سرگروه خواهند داشت.

تیمور کاپادزه سرمربی تیم المپیک ازبکستان در نشست خبری پس از دیدار برابر هنگ کنگ که با برتری 10 بر صفر تیمش به پایان رسید اعلام کرد که چیزی به نام بازیکن کلیدی در تیم ملی وجود ندارد.

سرمربی ازبک ها گفت: این پیروزی زیبا را به همه تبریک می گویم. هواداران ما در هر مسابقه تا پایان ما را حمایت کردند. از آنها تشکر می کنم. نوبت این است که تمرینات آماده سازی برای بازی با ایران را آغاز کنیم.

تیمور کاپادزه در پاسخ به این سوال که تیم ملی ایران در بازی های قبلی تمام قدرت خود را نشان نداد و چقدر از این تیم شناخت دارد، گفت: می دانستیم ایران در این گروه قوی ترین حریف ماست. مطمئناً یک فینال کوچک مقابل این تیم در پیش خواهیم داشت. ما در هر دور، مسابقات ایران و سایر تیم ها را تماشا کردیم. آنها تیم خوبی دارند. تیم ما هم ضعیف نیست. تا دو روز دیگر، برای این بازی به خوبی آماده خواهیم شد.

یکی از خبرنگاران ازبکستانی از سرمربی المپیک این کشور پرسید: «در دیدار اول و دوم ترکیب ها کاملا متفاوت بود و هر دو دیدار با پیروزی های بزرگی به پایان رسید. آیا انتخاب تیم برای دیدار با ایران برایتان سخت است؟»

تیمور کاپادزه نیز در پاسخ گفت: هدف اصلی ما در این مسابقات کسب پیروزی بود، ضمن اینکه در تلاش بودیم تا بازیکنانی که در باشگاه هایشان بازی نمی کنند در جریان بازی قرار بگیرند. هر دو تیمی که برابر هنگ کنگ و افغانستان بازی کردند، برابر هستند، رقابت در تیم ما بسیار خوب است.

او ادامه داد: چیزی به نام بازیکن کلیدی در تیم ملی وجود ندارد. در بازی با ایران یک نفر در ترکیب اصلی بازی می کند، یک نفر از روی نیمکت می آید، مهم این است که همه در خدمت تیم باشند. هدف اصلی همه ما کسب پیروزی است.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان
      پیشنهاد امروز