خبرگزاری کار ایران

| 21:26   
کد خبر : ۱۳۹۵۱۱۵

روایت متفاوت آنتونی از ماجرای درگیری با نامزد سابقش

بازیکن برزیلی تیم فوتبال منچستریونایتد که به ضرب و شتم نامزد سابق خود متهم شده است، درباره اتفاق رخ داده روایتی متفاوت را بیان کرد.

 روایت متفاوت آنتونی از ماجرای درگیری با نامزد سابقش

به گزارش ایلنا، آنتونی ماتئوس بال برزیلی باشگاه منچستریونایتد پس از ترک اردوی تیم ملی کشورش قبل از بازی مقابل بولیوی در مرحله انتخابی جام جهانی 2026 در یک برنامه تلویزیونی شرکت و درباره متهم شدنش به اعمال خشونت علیه نامزد سابقش و آسیب رساندن به او با سلاح سرد صحبت کرد.

بال 23 ساله شیاطین سرخ گفت: من هرگز به او آسیبی نرسانده‌ام. صبح آن روز پس از ترک تمرینات، من با خودروی شخصی‌ام به هتلی که نامزدم اقامت داشت رفتم. در آنجا ما غذا خوردیم و یکسری صحبت‌های عادی داشتیم. همه چیز آرام بود اما وقتی که گفتم که باید بروم تا به یکسری از تعهدات کاری‌ام عمل کنم، او عصبانی شد. به او توضیح دادم که مجبورم بروم و از آنجا بحث‌مان بالا گرفت.

آنتونی ادامه داد: این نامزدم بود که به من حمله کرد و ضربه‌ای هم به صورتم زد. او کلاً به هم ریخته و کنترلش را از دست داده بود، طوری که یک لیوان و بشقاب را از روی میز برداشت و یکی از آنها به زمین کوبید و دیگری را به طرف من پرتاب کرد. من اما در هیچ لحظه‌اش با او درگیری فیزیکی پیدا نکردم و آن‌طور که گفته می‌شود با سر خود به او ضربه نزدم.

آنتونی در بخش بعدی صحبت‌هایش اعتراف کرد که درگیری او و نامزدش ریشه در اختلافی قدیمی داشته که حاصل نارضایتی دو طرف از شیوه زندگی روزمره آنها بوده است.

طبق آخرین گزارش‌ها، مدارک و مستندات گابریلا کاوالین، نامزد سابق آنتونی برای اثبات ادعاهایش علیه او به پلیس سائوپائولو تحویل داده شده است. این در حالیست که علاوه بر او، دو زن دیگر هم ادعا کرده‌اند که در سال 2022 از سوی آنتونی مورد خشونت واقع شده‌اند.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان
      پیشنهاد امروز