خبرگزاری کار ایران

| 17:48   
کد خبر : ۱۳۹۱۶۸۰
نکونام اعلام کرد:

استقلال به تیم امید بازیکن نمی‌دهد

سرمربی استقلال اعلام کرد که با توجه به عدم ارسال نامه رسمی برای حضور بازیکنان این تیم در اردوی تیم امید، با آنها همکاری نخواهند کرد.

استقلال به تیم امید بازیکن نمی‌دهد

به گزارش ایلنا، تیم فوتبال امید ایران برای شرکت در بازی‌های آسیایی هانگژوی چین می‌تواند از سه بازیکن بالای 23 سال استفاده کند که بر همین اساس رضا عنایتی سرمربی این تیم اعلام کرده بود قصد دارد سیدحسین حسینی و ارسلان مطهری دو بازیکن استقلال را در لیست تیمش قرار دهد.

سرمربی تیم امید چند روز پیش به کمپ مرحوم ناصر حجازی رفت و با سرمربی تیم استقلال صحبت هایی انجام داد و جواد نکونام از سرمربی تیم ملی امید درخواست کرده بود تا  برای حضور بازیکنان استقلال در اردوی تیم امید نامه رسمی بزند.

جواد نکونام امروز در نشست خبری قبل از بازی استقلال مقابل استقلال خوزستان در این خصوص گفت: در جلسه‌ای که با رضا عنایتی داشتم به او گفتم باید نامه رسمی برای بازیکنان ما بدهند تا موافقت کنم. از جلسه‌ای که برگزار کردیم، چند روز گذشته و هیچ اتفاقی نیفتاده و نامه‌ای نداده‌اند. من هم بازیکنانم را تقدیم به جایی که نه فقط من، بلکه به تیمم و باشگاه استقلال ضربه بزند، نمی‌کنم. تیم ملی‌ برای من باشگاه استقلال است.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان
      پیشنهاد امروز