خبرگزاری کار ایران

| 08:21   
کد خبر : ۱۳۹۱۵۶۰

عموزاد: در جهان رتبه اول تا سوم را داریم ولی جوایز به فوتبالیست‌ها می‌رسد

عضو تیم ملی کشتی آزاد کشورمان از وضعیت پرداخت پاداش‌ها انتقاد کرد.

عموزاد: در جهان رتبه اول تا سوم را داریم ولی جوایز به فوتبالیست‌ها می‌رسد

به گزارش ایلنا، رحمان عموزاد در حاشیه افتتاح ساختمان جدید فدراسیون کشتی، اظهار داشت: زحمات زیادی کشیده شد. به محمدباقر قالیباف و کیومرث هاشمی خوش آمد می‌گویم. 2 سال است جایزه ما را ندادند ولی امیدوارم همانطور که گفتند قبل از مسابقات آسیایی، چیزی باشد که لایق قهرمان‌ها و  پهلوان‌ها باشد.

وی در خصوص اینکه آیا می‌تواند سال‌ها برای کشتی کشورمان مدال آوری کند، گفت: 7-6 اردو و تمرینات سختی را پشت سر گذاشتیم. تمام سعی و تلاشم را می‌کنم که مدال و سهمیه المپیک بگیرم. با تمام وجودم می‌جنگم.

عموزاد در مورد انتقاد شدید اعضای تیم ملی بابت عدم پرداخت پاداش‌ها، عنوان کرد: ما به عشق خدا و مردم می‌جنگیم. تلاش می‌کنیم دل خانواده‌مان و مردم را شاد کنیم. بالاترین لذت برای خودم این است که مردم شاد شوند ولی کم لطفی‌هایی هست. با اینحال ما بازهم می‌جنگیم. امیدوارم این مشکل برطرف شود.

وی در مورد هزینه‌ای که برای فوتبالیست‌ها می‌شود و به کشتی گیران حواله خودرو تعلق نگرفته و آیا خودش نیز چنین درخواستی دارد، گفت: بله، همینطور است. کشتی در کشور ما اول است. در جهان بین اول تا سوم هستیم ولی جوایز به فوتبالیست‌ها می‌رسد. من نمی‌گویم فوتبالیست‌ها نگیرند ولی آنچه که حق ما است را نمی‌دهند.

عضو تیم ملی کشتی کشورمان در خصوص اینکه انتظار مردم از او مدال المپیک است، اظهار داشت: مردم به ما لطف دارند و دعای خیرشان پشت سر ما است. من هم با تمام وجود می‌جنگم که بتوانم مدال آوری کنم.

وی در مورد اینکه آیا قرار است سکه پاداش را یک میلیون تومان حساب کنند، گفت: نمی‌دانم. تا چند سال اخیر به این حالت باشد. امیدوارم اینطور نباشد.

عموزاد در مورد اینکه نماینده مجلس اعلام کرده عین همان پاداش مصوب باید پرداخت شود و در غیر اینصورت وزارت ورزش تخلف کرده، عنوان کرد: امیدوارم همینطور باشد. امیدوارم مثل سال‌های قبل نباشد که عکس یادگاری بگیرند، بگویند می‌دهیم اما این اتفاق نیفتد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان
      پیشنهاد امروز