خبرگزاری کار ایران

| 04:17   
کد خبر : ۱۳۸۴۴۲۰

پاری سن ژرمن آماده پیشنهاد به بارسلونا برای جذب فاتی

به‌ نظر می‌رسد باشگاه پاری سن ژرمن پس از عثمان دمبله به دنبال جذب آنسو فاتی از بارسلوناست.

پاری سن ژرمن آماده پیشنهاد به بارسلونا برای جذب فاتی

به گزارش ایلنا و به نقل از خاوی میگل از آاس، پاری سن ژرمن در حال آماده‌سازی پیشنهادی برای جذب آنسو فاتی، ملی‌پوش اسپانیایی باشگاه بارسلوناست. لوئیز انریکه، سرمربی پی‌اس‌جی به آنسو فاتی اعتماد کامل دارد و معتقد است که بازی در این تیم فرانسوی، فرصت خوبی برای این مهاجم 20 ساله است. مدیران پاری سن ژرمن فعلا درگیر انتقال عثمان دمبله به این تیم هستند ولی علاقه سرمربی این تیم فرانسوی به فاتی، باعث شده که آنها برای جذب او وارد عمل شوند.

آنسو فاتی همیشه می‌خواست در بارسلونا بماند اما حالا با مشخص شدن این که پاری سن ژرمن به او علاقه دارد، می‌خواهد این پیشنهاد را بررسی کند. انریکه در دوران سرمربیگریش در تیم ملی فوتبال اسپانیا به خوبی نشان داده که تا چه اندازه به آنسو فاتی اعتماد دارد. درست نقطه مقابل انریکه، ژاوی سرمربی بارسلونا قرار دارد که بیشتر از این مهاجم جوان به عنوان بازیکنی تعویضی استفاده می‌کند. خورخه مندس ایجنت معروف فوتبال که نماینده آنسو فاتی نیز هست، در تلاش است تا شرایط انتقال این فوتبالیست از بارسلونا را فراهم کند.

فاتی رابطه بسیار خوبی با عثمان دمبله دارد و شاید در فصل آینده شاهد حضور این دو بازیکن در پاری سن ژرمنِ تحت هدایت لوئیز انریکه باشیم.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان
      پیشنهاد امروز