خبرگزاری کار ایران

| 08:49   
کد خبر : ۱۳۶۹۹۸۸

قایدی: هنوز برای ماندنم در استقلال اتفاقی رخ نداده است

بازیکن تیم ملی فوتبال کشورمان معتقد است که تیم ملی برای حضور موفق در جام ملت‌ها باید شلاق بخورد و با تیم‌های بزرگ بازی کند.

قایدی: هنوز برای ماندنم در استقلال اتفاقی رخ نداده است

به گزارش ایلنا، مهدی قایدی پس از بازگشت تیم ملی از ازبکستان گفت: تورنمنت خیلی خوبی بود و توانستیم با یک کیفیت خیلی خوب قهرمانی را به دست بیاوریم. این موضوع می‌تواند در آینده به ما کمک کند. مهم نبود که با چه تیم‌هایی بازی می‌کنیم و هدفمان اهمیت داشت. امیدواریم این قهرمانی باعث بیشتر شدن انگیزه‌مان برای جام ملت‌های آسیا شود.

وی درباره گرفتن عکس تیمی که قبل از بازی با ازبکستان گرفته شد، عنوان کرد:  آن عکس بیشتر برای این بود که نشان دهیم چقدر یکدل هستیم و پشت هم برای کسب موفقیت بازی می‌کنیم.

بازیکن تیم ملی در واکنش به این موضوع که بازی با ازبکستان خشن شد، خاطرنشان کرد: ازبکستان تیم خیلی خوبی بود که در زمین خودش و با حضور تماشاگرانش بازی می‌کرد. اتفاقات بازی طبیعی بود و ما با تمرکزی که داشتیم توانستیم یک بازی سخت را ببریم.

قایدی در پاسخ به این سؤال که به عنوان یک ملی‌پوش این انتظار را دارد که تیم ملی بازی‌های بزرگتری تا جام ملت‌ها باید برگزار کند؟ تصریح کرد: صددرصد، چون هرچقدر بیشتر شلاق‌ بخوریم می‌تواند در جام ملت‌ها به ما کمک کند. بزرگترها و مربیان تیم هم نظرشان همین است.

وی در واکنش به انتخاب جواد نکونام به عنوان سرمربی استقلال گفت: به هواداران استقلال تبریک می‌گویم.

قایدی در پاسخ به این سؤال که در استقلال می‌ماند و اینکه حجت کریمی اعلام کرده او را در استقلال نگه می‌دارد؟، تصریح کرد: ان‌شاءالله هرچه خیر است رقم بخورد، فعلاً که اتفاقی نیفتاده است. من همیشه گفته‌ام که عاشق استقلال هستم. 

وی در پاسخ به این پرسش که باشگاه اقدامی برای ماندنش در استقلال انجام داده است؟ گفت: نمی‌دانم، من در چند روز گذشته با مدیر برنامه‌ام در ارتباط نبودم و باید صحبت کنم و ببینیم چه اتفاقی می‌افتد.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان
      پیشنهاد امروز