خبرگزاری کار ایران

| 14:46   
کد خبر : ۱۳۶۶۵۷۰

بازوبند کاپیتانی رئال مادرید به مدافع اسپانیایی رسید

ناچو فرناندز تایید کرد که قراردادش با رئال مادرید را یک‌ساله تمدید کرده و بعد از جدایی کریم بنزما بازوبند کاپیتانی به او رسیده است.

بازوبند کاپیتانی رئال مادرید به مدافع اسپانیایی رسید

به گزارش ایلنا، ناچو امروز اعلام کرد که دست‌کم تا یک سال دیگر بازیکن رئال مادرید خواهد بود. این در حالی است که چند باشگاه مثل رم، اینترمیلان و باشگاه‌هایی از لیگ MLS برای به خدمت گرفتن او تلاش می‌کردند.

از این گذشته ناچو تایید کرد که کاپیتان جدید رئال مادرید خواهد بود. بعد از جدایی کریم بنزما و پیوستن او به الاتحاد همه منتظر بودند تا مشخص شد در غیاب کریم بازوبند کاپیتانی سفیدپوشان در اختیار کدام ستاره قرار خواهد گرفت. کاپیتان جدید رئال در فصل آینده ناچو فرناندز خواهد بود.

ناچو در صحبت‌هایی کوتاه خطاب به هواداران گفت: "من تصمیم گرفتن در رئال مادرید بمانم. مثل همیشه پیشنهادهایی وجود داشت ولی می‌خواهم یک فصل دیگر در رئال باشم و از این بابت خیلی خوشحالم".

هواداران رئال مادرید در بازی اخیر تیم‌شان مقابل اتلتیک بیلبائو در آخرین هفته لالیگا نام ناچو را از روی سکوها فریاد زدند تا به مدیران باشگاه و او بفهمانند که خواهان ماندگار شدن این ستاره هستند. ناچو کل دوران فوتبالی‌اش را در باشگاه رئال مادرید سپری کرده و 319 بار با پیراهن این تیم به میدان رفته است.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان
      پیشنهاد امروز