خبرگزاری کار ایران

| 19:02   
کد خبر : ۱۳۶۶۲۸۱

اطلاعیه باشگاه استقلال در خصوص سرمربی جدید این تیم

باشگاه استقلال اعلام کرد سرمربی پیشین تیم فوتبال رئال مادرید برای بازدید از امکانات و مذاکره با این باشگاه به ایران می‌آید.

اطلاعیه باشگاه استقلال در خصوص سرمربی جدید این تیم

به گزارش گروه ورزشی ایلنا، رسانه باشگاه استقلال نوشت: «این باشگاه بر اساس وظیفه ذاتی خود که همانا تلاش برای کسب رضایت هواداران عزیز و گرامی است، مذاکرات خود را با چند مربی مطرح داخلی و خارجی آغاز کرده است و به‌طور همزمان پیش می‌برد.

بر همین اساس و همان‌طور که سید حجت کریمی سرپرست مدیرعاملی باشگاه نیز پیش از این اعلام کرده بود، برنامه‌های کاری و‌ رزومه چند مربی در حال بررسی است که یکی از این گزینه‌ها، سرمربی پیشین رئال مادرید و تیم‌های ملی اسپانیا، عربستان و عمان است.

باشگاه استقلال نهایت تلاش خود را به‌کار می‌گیرد تا بهترین و مناسب‌ترین گزینه را برای نیمکت فصل آینده انتخاب کند. به‌جهت رعایت شأن و اعتبار باشگاه استقلال و همین‌ طور بازدید از امکانات و شرایط باشگاه، آقای لوپز راهی ایران می‌شود تا پس از حضور در تهران و آشنایی بیشتر با ظرفیت‌های باشگاه استقلال، مذاکرات به‌صورت حضوری نیز ادامه یابد.

نکته قابل توجه این که باشگاه استقلال به‌طور همزمان گفت‌وگوهای خود را با سایر سرمربیان داخلی و خارجی مدنظر، ادامه می‌دهد».

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان
      پیشنهاد امروز