خبرگزاری کار ایران

| 09:35   
کد خبر : ۱۳۴۷۵۹۹
یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا

بنفیکا - اینتر: افعی‌ها در قلعه عقاب

مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در راه است و بنفیکا روز سه شنبه در ورزشگاه دالوز از اینترمیلان پذیرایی می‌کند.

بنفیکا - اینتر: افعی‌ها در قلعه عقاب

به گزارش ایلنا، عقاب‌ها در اولین دور حذفی کلوب بروژ را نابود کردند تا در فصول متوالی به این مرحله راه پیدا کنند، در حالی که اینتر یک تیم دیگر از پرتغال یعنی پورتو را حذف کرد تا پس از 12 سال به جمع هشت تیم آخر برسد.

این فصل لیگ قهرمانان اروپا برای بنفیکا فوق‌العاده بود و در صدر گروهی قرار گرفت که شامل پاری سن ژرمن و یوونتوس بود و تیم ایتالیایی در مرحله گروهی از رقابت‌ها خارج شد.

شاگردان راجر اشمیت در رقابت‌های امسال شکست نخورده‌اند - آماری که با منچسترسیتی و بایرن مونیخ به اشتراک می‌گذارند - و البته عملکرد آن‌ها در اروپا به این معنی است که باید در بازی لیسبون خود را مدعی بدانند

تنها ناپولی (25) در رقابت‌های امسال بیش از 23 گل بنفیکا به ثمر رسانده است، آماری که باعث نگرانی تیم ایتالیایی می‌شود که اخیراً برای کلین شیت در سری آ تلاش کرده است.

آمار گلزنان در بنفیکا تقسیم شده اما ژائو ماریو 6 بار برای تیم پرتغالی گل زده و رافا سیلوا و گونکالو راموس با استعداد به ترتیب پنج و سه بار دروازه رقبا را باز کرده‌اند.

با این حال، آماده سازی عقاب‌ها برای بازی اینتر باعث شد که آن‌ها در روز جمعه 2-1 از رقیب قهرمانی خود یعنی پورتو شکست بخورند، که منجر به کاهش برتری آن‌ها در صدر جدول رده بندی به 7 امتیاز شد. این اولین باخت آن‌ها در سال 2023 بود و اشمیت امیدوار است که دیگر تکرار نشود.

در مورد اینتر، سال جدید برای تیم سیمونه اینزاگی بسیار بد بوده که توالی بد نتایج آن‌ها از اواخر فوریه  چنین چیزی را نشان می‌دهد. با شکست بولونیا پس از پیروزی ستودنی 1-0 مقابل پورتو در اروپا، این شکست به نوعی بود که پس از آن طی 7 بازی تنها یک پیروزی به دست آورده‌اند.

گلزنی برای مردان اینزاگی یک مشکل بوده، به طوری که نراتزوری در سه بازی از این 7 بازی بیش از یک گل به ثمر نرسانده است، و همچنین نتوانسته حتی در تعداد زیادی از بازی‌ها به گل برسد.

ترکیب احتمالی بنفیکا:

ولاچودیموس، ژیلبرتو، سیلوا، وریسیمو، گریمالدو، لوئیس، چیکوینیو، ماریو، سیلوا، اورسنس، راموس

ترکیب احتمالی اینترمیلان:

اونانا، دی آمبروزیو، د وریج، باستونی، دارمیان، بارلا، بروزوویچ، مخیتاریان، دیمارکو، مارتینز، ژکو

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان
      پیشنهاد امروز