کد خبر: 1335598 A

رحمتی: بابت از دست دادن امتیاز ناراحتم/ مورایس نظر خودش را گفت

سرمربی آلومینیوم اراک بعد از تساوی مقابل سپاهان بابت یک امتیاز از دست رفته ابراز ناراحتی کرد.

رحمتی: بابت از دست دادن امتیاز ناراحتم/ مورایس نظر خودش را گفت

به گزارش ایلنا، مهدی رحمتی پس از تساوی یک بر یک دیدار آلومینیوم اراک و سپاهان اظهار داشت: در ابتدا از هواداران عزیزمان تشکر ویژه‌ای می‌کنم که با تمام وجود در ورزشگاه حاضر شدند و از ما حمایت کردند. شناخت کافی از سپاهان داشتیم و بابت از دست دادن ۲ امتیاز خیلی ناراحت هستم. مستحق کسب ۳ امتیاز بودیم.

وی ادامه داد: به بازیکنان تیم هم‌ گفتم واقعا ناراحت هستم. به خاطر چند دلیل باید برنده این بازی می‌شدیم. دروازه‌بان حریف امروز بهترین بازیکن زمین بود. به بهترین خط حمله لیگ موقعیت گل ندادیم و حتی گلی که خوردیم، اصلا فرصت گل نبود‌. توانستیم ۴_۳ موقعیت خیلی خوب روی دروازه حریف ایجاد کنیم و تمام دلیل ناراحتی من این است در شرایطی که می‌توانستیم برنده باشیم، این اتفاق نیفتاد. از بازیکنانم تشکر می‌کنم که با تمام تمرکز در زمین حاضر شدند و تمام وجودشان را گذاشتند. از صمیم قلب ناراحت هستم.

سرمربی آلومینیوم اراک درمورد صحبت‌های ژوزه مورایس پس از بازی، گفت: نظر شخصی‌اش را گفته و نمی‌توانم درمورد صحبت‌های او صحبت کنم. پیام نیازمند اوایل و اواخر نیمه اول، ۲ تک به تک گرفت. در نیمه دوم هم اگر واکنش او نبود، اطمینان دارم هانسل زاپاتا می‌توانست گل بزند‌. خیلی خوب، منطقی و با شناخت کامل از سپاهان بازی کردیم.

رحمتی اضافه کرد: موقعیت گل هایی که روی دروازه سپاهان ایجاد کردیم، طبق برنامه‌ای بود که از قبل به بچه‌ها توضیح داده بودیم. این نکات را به بهترین شکل در زمین انجام دادند. فرصت‌های ما شانسی نبود که بگویید اتفاقی موقعیت ایجاد کردیم. به بهترین خط حمله ایران موقعیت گل ندادیم و فکر می‌کنم گلی که خوردیم، کاملا اتفاقی بود‌. چه بسا قبل از آن گل خطایی روی شریفات در وسط زمین اتفاق افتاد که اگر داور آن را خطا می‌گرفت و به بازیکن سپاهان اخطار می‌داد، شاید آن گل را هم نمی‌خوردیم‌ و در حال حاضر خودم، تیمم و هواداران برنده بازی بودیم. البته نمی‌دانم چگونه داور را قضاوت کنم.

 

انتهای پیام/
آلومینیوم اراک مهدی رحمتی
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر