کد خبر: 1329618 A

پیکان - استقلال در هاله ای از ابهام/ بازگشت حسینی و گلایه سرمربی پیکان

بارش برف احتمال لغو بازی پیکان و استقلال را افزایش داد.

پیکان - استقلال در هاله ای از ابهام/ بازگشت حسینی و گلایه سرمربی پیکان

به گزارش ایلنا،از ساعت 15 امروز و در چارچوب هفته بیستم لیگ برتر،  تیم فوتبال استقلال مهمان پیکان است.

این بازی در ورزشگاه پاس به قضاوت بیژن حیدری و بدون تماشاگر برگزار می‌شود. کیفیت کم زمین و بارش برف باعث شده که احتمال لغو بازی افزایش یابد.

وضعیت استقلال:

استقلالی‌ها در 5 هفته گذشته 4 پیروزی و یک شکست تجربه کرده‌اند تا با 36 امتیاز در رده سوم جدول باشند. شاگردان ساپینتو که در کورس قهرمانی با پرسپولیس و سپاهان رقابت می‌کنند به هیچ وجه تمایل ندارند در این مسابقه امتیاز از دست بدهند. 

پیمان بابایی به دلیل سرماخوردگی، حسین مرادمند ، علیرضا رضایی و مهدی مهدی پور به دلیل آسیب دیدگی در بازی فردا حضور نخواهند داشت.

در این مسابقه سیدحسین حسینی بعد بازگشت از کمند مصدومیت، سنگربان اصلی تیمش است.

وضعیت پیکان:

از آنجایی که محل میزبانی پیکان معمولاً ورزشگاه شریعتی کرج است مجتبی حسینی سرمربی خودروسازان بابت تغییر محل میزبانی تیمش گلایه داشت. پیکان در 5 مسابقه اخیر خود 2 تساوی، 2 برد و یک شکست تجربه کرده است. پیکان با 12 امتیاز در رده دوازدهم جدول جای دارد و مصدومان پرتعدادی برای این مسابقه دارد. 

امیر شبانی، دانیال جهانبخش، امیرحسین عزیزی، ابراهیم صالحی، تیتو اوکلو، محمدحسین فلاح، مجتبی حقدوست، سامان فلاح از جمله مصدومان خودروسازان هستند.

سابقه تقابل دو تیم:

در پنج تقابل قبلی دو تیم 2 پیروزی سهم استقلال و 3 تساوی کسب شده است. آخرین بازی دو تیم در شهریور ماه 1401 بود که دو تیم به تساوی بدون گل رضایت دادند.

بازیهااا

انتهای پیام/
استقلال پیکان مجتبی حسینی ساپینتو
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر