کد خبر: 1324328 A

محمدی: تراکتور به روزهای خوب برمی‌گردد / خمس سرمربی نترسی است

هادی محمدی درباره دیدار برابر ذوب آهن اصفهان صحبت کرد.

محمدی: تراکتور به روزهای خوب برمی‌گردد / خمس سرمربی نترسی است

به گزارش ایلنا، هادی محمدی، مدافع تیم فوتبال تراکتور، پس از پیروزی برابر ذوب آهن در جمع خبرنگاران حاضر شد و گفت: خدا را شکر توانستیم سه امتیاز بازی را بگیریم. بازی خیلی مهمی برای ما بود و به سه امتیاز آن نیاز داشتیم، چون شرایط جدول طوری است که تیم‌ها خیلی راحت بالا و پایین می‌شوند. با بازی خوبی که کردیم، حق‌مان بود که سه امتیاز را بگیریم و این اتفاق هم رخ داد.

این بازیکن که سابقه حضور در ذوب آهن را دارد در این باره عنوان کرد: من افتخار بازی در تیم ذوب آهن را داشتم. آن زمان شرایط خیلی بهتر بود و تیم و نفرات بهتری داشتیم اما الان شرایط متفاوت است. امیدوارم ذوب آهن هر چه زودتر به روزهای خوب خودش برگردد، چون واقعا حیف است. این تیم، یکی از تیم‌های خیلی خوب ایران است و امیدوارم به شرایط خوبش برگردد.

او در خصوص مصدومیت محمد حسینی در این مسابقه گفت: متاسفانه سید سر به سر شدند و اتفاق خیلی تلخی بود. همه در نیمه اول تحت تاثیر آن اتفاق قرار گرفتیم و خیلی ناراحت بودیم اما خدا را شکر با تماس‌هایی که گرفتند مشخص شد که حال او خیلی خوب است و به شرایط نرمال برگشته است.

محمدی درباره حضور هواداران تراکتور در اصفهان گفت: هواداران ما همه جای ایران است اما متاسفانه در کرونا و سپس هم اتفاقات اخیر، ما از نعمت حضور آنها بهره‌مند نبودیم. امیدواریم از این هفته که در ورزشگاه خودمان بازی داریم، حمایت کنند. ما به آنها نیاز داریم و با آنها چندین برابر انگیزه و انرژی می‌گیریم. انشالله که کنار ما باشند و با هم مسیر خیلی خوبی را ادامه بدهیم.

وی در پایان درباره شرایط تراکتور با حضور پاکو خمس بیان کرد: مربی ما فوق‌العاده است. او نترس است و سیستمی که بازی می‌کند، سیستمی است که از بالا پرس می‌کنیم. با این سیستم، تراکتور خیلی خوبی را می‌بینیم.

انتهای پیام/
هادی محمدی تراکتور تبریز
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر