کد خبر: 1314615 A

اسدبیگی و عمری نشان دادند لیاقت پرسپولیس را دارند

گل‌محمدی: بیرانوند ما را در بازی نگه داشت/ پنالتی؟ برخورد بود اما شدتش را نمی‌دانم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است در صحنه پنالتی گل‌گهر برخورد وجود داشته اما شدت برای زمین افتادن را نمی‌داند.

گل‌محمدی: بیرانوند ما را در بازی نگه داشت/ پنالتی؟ برخورد بود اما شدتش را نمی‌دانم

به گزارش ایلنا، یحیی گل محمدی در نشست خبری بعد از بازی پرسپولیس مقابل گل گهر در هفته چهاردهم لیگ برتر اظهار داشت: خیلی خوشحالیم در این شهر با صفا با مردمان خوب هستیم. از هواداران به خاطر استقبال و برخورد گرمشان تشکر می‌کنیم. بازی خوبی بود با توجه به نتیجه ای که گرفتیم. گل گهر خوب شروع کرد، موقعیت هایی داشت و توانست پنالتی بگیرد که بیرانوند مهار خوبی داشت. 

وی افزود: بیرانوند ما را در بازی نگه داشت. از او تشکر می کنم. تمرکز خیلی خوبی برای بازی امروز داشت. رهبر خوبی به همراه بزرگترهای دیگر برای تیم ما بود. رفته رفته هرچه بازی جلو می رفت کار تیمی ما بهتر می شد. اعتماد به نفس بهتری به دست می آوردیم. توانستیم بیشتر پاس بدهیم، بازی را کنترل کنیم و مدیریت خوبی داشته باشیم. ذهنیت برنده به خصوص در نیمه دوم داشتیم که وقتی تیم ما وارد زمین شد شخصیت خوب پرسپولیس را نشان دادند. 

سرمربی پرسپولیس درباره ذهنیت قهرمانی تیمش گفت: خوشبختانه به گل اول و دوم رسیدیم. این ذهنیت خوب و مثبت و ذهنیت قهرمانی به تیم ما خیلی کمک کرد. بچه ها شخصیت خیلی خوبی از خودشان نشان دادند. درهرصورت این برد برایمان خیلی مهم بود. انداز 6 امتیاز ارزش داشت. گل گهر هم یکی از مدعیان قهرمانی و تیم شایسته ای است. به امیر قلعه نویی و همکارانش بابت ساختن این تیم تبریک می گویم. از آن ها به خاطر حمایتی که قبل از بازی داشتند تشکر می کنم. از همه مربیانی که از من حمایت کردند و هواداران تیم های مختلف تشکر می کنم.

گل محمدی با ارزیابی صحنه پنالتی تیم گل گهر عنوان کرد: برخوردی وجود داشت اما نمی‌دانم آنقدر شدت داشت که بازیکن حریف به زمین بیفتد یا نه،  در هر صورت چیزی که مشخص بود تیم ما از شروع تا آخر بازی به تیم داوری احترام زیادی زیادی گذاشت. از تیم داوری تشکر می کنیم. بازی سختی بود و داور جوان و آینده داری داشت. برای آن ها آرزوی موفقیت می‌کنم.

وی در خصوص اینکه آیا بازیکنان پرسپولیس تاکتیک تیمی خواسته شده را به خوبی پیاده کردند یا خیر، گفت: در شروع بازی کمی سردرگم بودیم. استرس و فشار بازی خیلی زیادی بود. توپ های زیادی را تحت فشار حریف از دست دادیم. شروع زیاد خوبی نداشتیم. شروع بدمان باعث شد تیم حرف به پنالتی برسد اما رفته رفته بچه ها اعتماد به نفس بهتری پیدا کردند. تیم خوب و بزرگی داریم. از لحاظ شخصیتی تیمی هستیم که به دنبال قهرمانی هستیم.

سرمربی پرسپولیس تصریح کرد: این شخصیت به ما کمک کرد رفته رفته بهتر شویم. البته امروز از لحاظ بدنی یکی از روزهای خوب بازیکنان ما بود. دوندگی بالایی به خصوص درخط جلو داشتیم. وحید امیری دقیقه 94 بازی هم می‌دوید. خیلی به تیم کمک کرد. از همه بازیکنان ممنون هستم.

گل محمدی در مورد عملکرد عمری و اسدبیگی، گفت: بازیکنی که در پرسپولیس بازی می‌کند باید کیفیت خیلی خوبی داشته باشد. خوشبختانه این دو بازیکن امروز نشان دادند لیاقت بازی در این تیم را دارند. راه طولانی و سختی را در پیش دارند. باید بیشتر تلاش کنند. اینجا باید هرروز بهتر از قبل باشید تا بتوانید دوام داشته باشید. برای ان ها آرزوی موفقیت داریم. البته جوان های دیگری در تیم هستند که قطعا در بازی های آینده می توانند کمک کنند.

وی در خصوص شرایط گل گهر، اظهار داشت: هر موقع با گل گهر بازی داشتیم مانند این بود که با استقلال یا سپاهان بازی داشتیم. یک تیم قُلدر هستند. در سرزنی و ضربات ایستگاهی خیلی قوی هستند. هرموقع بازی داشتیم کار را برای ما خیلی سخت کردند. امروز هم پنالتی داشتند و می توانستند به گل برسند. اگر گل می شد زدن 2 گل بعد از اینکه عقب می افتیم خیلی سخت تر می شود. صحنه پنالتی نقطه عطف این بازی بود. اگر گل می شد کارمان سخت می شد. بیرانوند توانست خیلی خوب پنالتی را مهار کند و ما را در بازی نگه دارد.

 

سرمربی پرسپولیس در مورد شرایط نعمتی و عبدی، گفت: در مورد بازیکنان الان نمی توان تصمیم گرفت. یک هفته دیگر نیم فصل است. مهدی و سیامک از بازیکنان با سابقه ما هستند. علیرغم اینکه سن و سال زیادی ندارند. به این تیم کمک زیادی کرده‌اند. اگر بنا به دلایلی بازی نکردند دلیل نمی‌شود کیفیت آن ها با بچه های دیگر ما فرق داشته باشد. بازیکنانی که الان در پرسپولیس هستند به تیم کمک می کنند و از وجود همه آن ها استفاده می کنیم.

وی در خصوص وضعیت دانیال اسماعیلی فر که به دلیل مصدومیت تعویض شد، اظهار داشت: مصدومیت او واقعا جدی نیست. ضربه خیلی بدی بود. خدا به او رحم کرد. باید ببینیم فردا یا پس فردا وضعیت او چگونه است. شکستگی یا دررفتگی ندارد اما ضرب خوردگی خیلی شدید است.

گل محمدی در مورد عملکرد سعید صادقی، گفت: صادقی قبلا هم بازیکن خود من بود و شناخت خوبی از او دارم. در نیمه اول عملکرد خیلی خوبی نداشت اما در نیمه دوم خیلی بهتر شد. رفته رفته توانست بر بازی و خودش مسلط شود. او می تواند خیلی بیشتر از این ها به ما کمک کند.

انتهای پیام/
پرسپولیس یحیی گل محمدی
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر