کد خبر: 1314581 A

کریمی: سپاهان همیشه مدعی است

بازیکن تیم فوتبال سپاهان با وجود شکست تیمش مقابل پیکان می‌گوید هنوز فصل تمام نشده و تیمش همیشه جز مدعیان است.

کریمی: سپاهان همیشه مدعی است

به گزارش ایلنا، محمد کریمی بعد از شکست سپاهان مقابل پیکان در هفته چهاردهم لیگ برتر اظهار داشت: در نیمه اول سوار بازی بودیم و چند فرصت هم داشتیم. در نیمه دوم هم تا اواسط بازی چند موقعیت داشتیم و می‌توانستیم گل بزنیم. پیکانی‌ها هم بازیکنان جوانی داشتند. با انگیزه، دونده و در عین حال با کیفیت. خوب بازی کردند. تبریک می‌گویم به آنها. ما هم می‌توانستیم برنده شویم اما آنها از موقعیت خود استفاده کردند و بردند."

کریمی در مورد جا ماندن سپاهان از کورس قهرمانی گفت:" هنوز نیم‌فصل هم تمام نشده. نمی‌شود گفت عقب افتادیم. می‌رویم برای جبران و هفته بعد هم با مس بازی داریم و باید ببریم و جبران کنیم و برگردیم."

کیفیت زمین، سوال بعدی بود که کریمی در مورد آن گفت: "در فوتبال ایران کیفیت زمین‌ها برای بازی روی زمین مناسب نیست. از بسیاری از چمن‌ها بهتر بود اما باز هم زیاد مناسب نبود."

کاپیتان شمالی سپاهان در مورد روند این تیم در ادامه فصل با توجه به اینکه گفته می‌شد شانس اصلی قهرمانی هستند اما در مواقع حساس امتیاز از دست می‌دهند، گفت:" مخالف نظر شما هستم چون سپاهان همیشه جزو مدعیان هست و الان هم همین طور است. نیم فصل اول است تازه و ما شانس قهرمانی هستیم.

انتهای پیام/
سپاهان پیکان محمد کریمی
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر