کد خبر: 1282643 A

مربی مس کرمان: فولاد با نکونام نسبت به فصل‌های گذشته متفاوت بازی می‌کند.

مربی تیم مس کرمان معتقد است شاگردان جواد نکونام نسبت به سال‌های گذشته تیمی متفاوت را تشکیل داده‌اند.

مربی مس کرمان: فولاد با نکونام نسبت به فصل‌های گذشته متفاوت بازی می‌کند.

به گزارش ایلنا، محمود محمودی‌نیا در نشست خبری پیش از دیدار تیم فوتبال مس کرمان مقابل فولاد خوزستان اظهار داشت: مطابق آنالیزی که از دیدارهای گذشته فولاد داشتیم، می‌دانیم که بازی سختی داریم. فولاد تیم خوبی است و کیفیت بازیکنان این تیم بسیار بالاست. حریف بازیکنان بسیار خوبی جذب کرده است و نسبت به فصل‌های گذشته متفاوت بازی می‌کند.

وی با بیان اینکه شاگردان فرزاد حسین‌خانی روز سختی پیش رو دارند، تصریح کرد: پس از تعطیلی سه هفته‌ای لیگ، تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم و فرصت خوبی در اختیار داشتیم تا بازیکنان را آماده دیدار با فولاد کنیم. بازیکنان ما تمرینات خود را انجام دادند و آماده هستند تا در فازهای دفاع و حمله، بازی بسیار خوبی مقابل فولاد به نمایش بگذارند.

مربی مس کرمان درباره وقفه‌های لیگ بیست‌ودوم خاطرنشان کرد: تیم‌ها در دوره پیش‌فصل، آماده ورود به لیگ برتر می‌شوند و این تعطیلی روی همه تیم‌ها تأثیر می‌گذارد. آنها قطعاً متضرر می‌شوند. تعطیلی سه هفته‌ای تیم‌ها پس از برگزاری شش هفت هفته به آنها لطمه می‌زند. با این حال شرایط همه تیم‌ها یکسان است و فکر می‌کنم فصل متفاوت و منحصربه‌فردی داریم. پس از چهار یا پنج بازی، برای جام جهانی یک تعطیلی طولانی خواهیم داشت. با این حال همه باید خودشان را آماده این فصل متفاوت کنند.

محمودی‌نیا در مورد غایبان مس کرمان برای دیدار با فولاد گفت: این مسابقه برای ما مهم بود، اما چند محروم و مصدوم داریم. سایر بازیکنان ما جوان هستند و تمرینات خوبی پشت سر گذاشته‌اند. آنها از ابتدا شرایط خوبی داشتند و آماده کمک به تیم هستند.

انتهای پیام/
فولاد خوزستان مس کرمان محمود محمودی نیا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر