کد خبر: 1126589 A

مقابل عراق غفلت کنیم قطعا ضربه خواهیم خورد

پیشکسوت استقلال می‌گوید کارشناسان گفته بودند که بازی با سوریه سخت خواهد بود

به گزارش ایلنا، ستار همدانی پیشکسوت استقلال می‌گوید هرگونه اشتباه و سهل انگاری در نقل و انتقالات در آینده همانند آنچه در گذشته هم رخ داده به این تیم آسیب می‌زند.

وضعیت استقلال را این روزها چطور ارزیابی می‌کنید؟

حقیقتا حرف‌های مجیدی برایم جالب بود. سوالم این است که چطور یک حامی مالی به خودش اجازه می‌دهد در حالیکه تیم سرمربی دارد، با سرمربی دیگری مذاکره کند؟ این یک مسأله مهم است نباید به سادگی از کنارش گذشت. اگر سرمربی خواستار بازیکنی بوده یا درخواستی داشته که باشگاه کوتاهی‌ داشته باید گزارش بدهد و هواداران مطلع باشند. هیچ یک از استقلالی‌ها علاقه ندارند که دوباره مثل هر فصل شاهد از دست رفتن فرصت طلایی نقل و انتقالات باشیم اگرچه آنطور که سرمربی گفته اغلب خواسته‌های او در نقل و انتقالات تکمیل نشده است.

بازی ایران و سوریه چطور بود؟

تقریبا تمام کارشناسان گفته بودند که بازی با سوریه سخت خواهد بود چون اولین دیدار در مرحله گروهی است و شناخت اندکی وجود دارد. با این تفاسیر تنها بابت کسب ۳ امتیاز باید خوشحال باشیم.

غیبت اسکوچیچ چه اندازه تاثیرگذار بود؟

فکر می‌کنم مربیان تیم ملی در غیاب اسکوچیچ هم می‌دانستند سوریه برای بازی بسته به تهران می‌آید تا یک امتیاز را بگیرد. با این حال هیچ برنامه‌ای برای ایجاد ساختار در رسیدن به گل نداشتیم و تلاش فردی بازیکنان و خلاقیت آنها باعث شد تا به ۳ امتیاز برسیم.

به تاکتیک تیم ملی انتقاد می‌‌شود.

 سردرگمی در بازی تیم ملی کاملا مشهود بود. به همین خاطر آنها از هوش خود برای حمله کردن استفاده کردند تا به گل برسیم. مهدی طارمی به عنوان تنها مهاجم در این بازی به میدان رفت و مثل همیشه جنگنده بود. با اینکه خیلی کم توپ به او رسید اما توانست باز هم با پاس گل زیبای خود تیم ملی را به یک برد ارزشمند برساند. جهانبخش نیز برخلاف سال گذشته به دلیل بازگشت به میادین در فوتبال باشگاهی شرایط ویژه ای پیدا کرده است و به تیم ملی کمک می‌کند.

بازی با عراق را چطور ارزیابی می‌کنید؟

باید بپذیریم هیچ تاکتیکی مقابل سوریه نداشتیم و این موضوع کار را برای ما در بازی با عراق سخت‌تر کرد. اگر مقابل عراق حتی یک لحظه غفلت کنیم قطعا ضربه خواهیم خورد. این تیم مقابل کره جنوبی هم خوب بازی کرد و توانست یک امتیاز بگیرد. سه امتیاز دیدار با عراق کمک فراوانی به صعود تیم ملی در مسیر جام جهانی قطر خواهد کرد.

 

انتهای پیام/
استقلال ستار همدانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر