کد خبر: 1233856 A

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان گفت: امسال حجم قابل توجهی از شبکه‌های سیمی به کابل خودنگهدار تبدیل می شود به طوری که برای امسال یک هزار و ۵۰۰ کیلومتر را در برنامه داریم.

به گزارش ایلنا از همدان، علی سهرابی‌بیدار در دیدار با فرمانده و کارکنان نیروی انتظامی استان ضمن تقدیر از مشارکت نیروی انتظامی با شرکت توزیع برق استان اظهار داشت: امیدواریم این همکاری‌ها ادامه‌دار و موجب رضایتمندی مردم شود.

وی با اشاره به اقدامات پیشگیرانه این شرکت در راستای مقابله با سرقت تأسیسات گفت: از مهم‌ترین برنامه‌های اجرایی در این زمینه جمع‌آوری سیم‌های مسی و تبدیل آنها به کابل خودنگهدار در استان بوده است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان افزود: امیدواریم در سال جاری نیز حجم قابل توجهی از شبکه‌های سیمی را به کابل خودنگهدار تبدیل کنیم که برای امسال یک هزار و ۵۰۰ کیلومتر را در برنامه داریم.

وی با بیان اینکه گشت‌های تلفیقی نیز اجرایی می‌شود، عنوان کرد: امیدواریم برنامه‌های اجرایی باعث ایجاد آرامش و آسایش و ارائه خدمات بیشتری به مردم همدان باشد.

سهرابی‌بیدار با بیان اینکه شناسایی نقاط آلوده را با برگزاری گشت‌های تلفیقی در دستور کار داریم، از تدوین اطلس مناطق آلوده خبر داد.

وی در ادامه با اشاره به پیک بار تابستان سال جاری گفت: در این راستا نیز وزارت نیرو در کنار افزایش تولید با هدفمند کردن نرخ و کاهش یارانه‌های مشترکیان پرمصرف، با توجه به پله‌های مصرف مشترکیان و کنترل‌پذیری و رویت‌پذیری مشترکین دیماندی به خصوص چاه‌های کشاورزی اقدام کرده است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان با تأکید بر رعایت الگوی صحیح مصرف توسط مشترکین عنوان کرد: برای عبور از پیک بار امسال نیز نیازمند همراهی مسئولین و مردم هستیم.

 

 

انتهای پیام/
استان همدان برق سرقت نیروی انتظامی یارانه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر