کد خبر: 1240428 A

مدیرعامل شرکت گسترش ایده سپاهان امید گفت: درصدد اقدام برای کسب حمایت دولتی با توجه به شرکتهای دانش بنیان هستیم. بنابراین درخواست ما از دولت حمایت از ما مثل اعطای وام برای شرکت‌های تولیدکننده است.

خانی مدیرعامل شرکت گسترش ایده سپاهان امید در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا گفت: این شرکت در زمینه صنعت تولید تجهیزات پزشکی فعال بوده و اغلب بر دستگاه‌هایی تمرکز دارند که تکنولوژی خارج از کشور را دارند.

وی ادامه داد: به دلیل کاهش هزینه بیماران و کاهش هزینه خرید دستگاههای مورد نیاز مراکز درمانی و استفاده بهتر و بیشتر از آنها اقدام به تولید آن کردیم.

خانی با اشاره به تاسیس شرکت در سال 98 گفت: از آن سال تاکنون توانستیم افتخارات بسیاری را کسب کنیم. مواد اولیه مورد نیاز ما به طور کامل در داخل کشور تامین میشود البته برخی قطعات مورد نیاز نیز از خارج از کشور تامین شده و در کشور مونتاژ میشود.

وی درخصوص حمایت دولت از تولید نیز گفت: ما یک شرکت خصوصی هستیم و تاکنون هیچ حمایتی از طرف دولت از ما نشده است بلکه یک حامی مالی داریم. اما درصدد اقدام برای کسب حمایت دولتی با توجه به شرکتهای دانش بنیان هستیم. بنابراین درخواست ما از دولت حمایت از ما از جمله اعطای وام برای شرکت‌های تولیدکننده است.

مدیرعامل شرکت گسترش ایده سپاهان امید همچنین درخصوص بازار مصرف داخلی نیز گفت: به دلیل هزینه بالایی که استفاده از این دستگاهها دارد همه مراکز قادر به استفاده از آن نیستند اما به نسبت بازار فروش خوبی دارد و چون در داخل کشور تولید می‌شود اکثر پزشکان راغب به خرید و استفاده از آن هستند.

وی در پایان گفت: ارزیابی نمایشگاه خیلی فضای خوبی فراهم شده برای شرکت‌ها امیدواریم که از شرکت‌ و تولیدکننده‌های ایرانی حمایت بیشتری شود.

 

 

انتهای پیام/
تجهیزات پزشکی دولت کاهش هزینه مراکز درمانی هزینه های درمان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر