خبرگزاری کار ایران

| 11:00   
کد خبر : ۱۳۷۸۳۲۴

حضور پر رنگ سازمان منطقه آزاد کیش در مهمترین رویداد اقتصادی کشور

سازمان منطقه آزادکیش در دومین نمایشگاه معرفی بسته های سرمایه گذاری و توانمندی های صادراتی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی جمهوری اسلامی ایران حضور می یابد.

حضور پر رنگ سازمان منطقه آزاد کیش در مهمترین رویداد اقتصادی کشور

 

به گزارش ایلنا؛ این نمایشگاه 27 تا 30 تیر 1402 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی مشهد بر پا می شود و سازمان منطقه آزاد کیش توانمندی‌های صادرات محور منطقه آزاد کیش را در قالب چهار پیشخوان توسط چهار شرکت منتخب تولیدی- صنعتی به نام های وسیم کیش، متلوک هیدرو نئوماتیک، فارس تکنولوژی و شرکت تولیدی خلیج فارس در غرفه 31 سالن عطار به نمایش می گذارد.

همچنین سازمان منطقه آزاد کیش در این نمایشگاه 110 بسته سرمایه گذاری در زمینه های گردشگری، درمان و سلامت، عمران و زیرساخت، فرهنگی، لجستیک، مسکونی، اداری و تجاری و ... را تهیه و تدوین کرده است که اسناد آن به زبانهای فارسی انگلیسی، عربی و چینی به سرمایه گذاران متقاضی معرفی و تحویل می شود.

 بر اساس این گزارش، با محقق شدن 110 فرصت سرمایه گذاری با ارزش500 هزار میلیارد ریال، بالغ بر11 هزار نفر اشتغال مستقیم ایجاد می شود.

شناسایی و جذب سرمایه گذاران داخلی و خارجی و انعقاد تفاهم نامه های همکاری، مشارکت و ارائه خدمات از دیگر اهدافی است که سازمان منطقه آزاد کیش با حضور در این نمایشگاه دنبال می کند.

 سازمان های مناطق آزاد و ویژه اقتصادی موظف شدند به منظور کوتاه شدن فرآیندها ضمن معرفی بسته های سرمایه گذاری و فرصت بررسی آن به سرمایه گذارها، زمین و زیرساخت را تامین کرده و مجوز بی نام صادر کنند تا فقط درج نام سرمایه گذار در برگه و مجوز و تایید اهلیت سرمایه گذار باقی بماند.

گفتنی است ساعت بازدید دومین نمایشگاه معرفی بسته های سرمایه گذاری و توانمندی های صادراتی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی جمهوری اسلامی ایران از ساعت ۱۵ تا ۲۰ اعلام شده است.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز