خبرگزاری کار ایران

| 01:48   
کد خبر : ۱۳۹۳۴۴۳

ارسال ۲۴۰ اثر به دبیرخانه دهمین جشنواره مطبوعات و رسانه های لرستان

معاون فرهنگی، مطبوعات و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان از ارسال ۲۴۰ اثر به دهمین جشنواره مطبوعات و رسانه های استان خبر داد.

ارسال ۲۴۰ اثر به دبیرخانه دهمین جشنواره مطبوعات و رسانه های لرستان

به گزارش ایلنا،  اعظم روانشاد در جمع خبرنگاران اظهار کرد: از مجموع ۲۴۰ اثر ارسالی به این جشنواره ۶ اثر در قالب خبر، ۶۶ گزارش ، ۱۱ گزارش تصویری و عکس، ۱۹ مصاحبه، ۶۵ یادداشت  و سرمقاله و ۳۸ تیتر به این دبیرخانه این جشنواره ارسال شده است.

وی افزود: ۱۸ اثر طنز و کاریکاتور، ۱۵  طراحی و صفحه آرایی و ۲ کلیپ نیز به دبیرخانه این جشنواره ارسال شده است.

معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان با اشاره به اینکه ارزیابی اولیه آثار ارسال شده در دست اقدام است، خاطرنشان کرد: این آثار بعد از داوری اولیه توسط داوران مطرح کشوری، مورد ارزیابی نهایی قرار می‌گیرند.

روانشاد گفت: آثار ارسال شده در همه بخش ها با رعایت استاندارهای لازم به داوری سپرده می شود و روند داوری آثار نیز امروز شروع می‌شود.

وی ادامه داد: آیین اختتامیه این جشنواره مهرماه سال جاری برگزار می شود و برنامه های جانبی این جشنواره نیز متعاقبا اعلام می‌شود.

به گزارش ایلنا، نهمین جشنواره مطبوعات و رسانه‌های لرستان سال ۱۳۹۹ برگزار شده است که با پیگیری‌های صورت گرفته توسط اداره کل فرهنگ و ارشاد استان و معاونت فرهنگی این دستگاه؛ مهر ماه امسال نیز دهمین دوره این جشنواره برگزار می‌شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز