خبرگزاری کار ایران

| 00:42   
کد خبر : ۱۳۹۵۹۲۱
با صدور اطلاعیه‌ای؛

تعدادی از موکب‌های قزوین از تیم مدیریتی استان قدردانی کردند

تعدادی از موکب‌های حسینی استان قزوین با صدور اطلاعیه‌ای از استاندار و تیم مدیریتی استان در راستای اقدامات صورت گرفته برای مراسم اربعین قدردانی کردند.

تعدادی از موکب‌های قزوین از تیم مدیریتی استان قدردانی کردند

به گزارش ایلنا، تعدادی از موکب‌های حسینی با صدور اطلاعیه‌ای در راستای اقدامات صورت گرفته در استان برای زائران اربعین از استاندار به عنوان رئیس ستاد اربعین و تیم مدیریتی استان تقدیر کردند.

در بخشی از این اطلاعیه آمده است: « بسم رب‌الحسین

برادر بزرگوار جناب آقای اعلایی، رئیس محترم ستاد اربعین و استاندار خدوم قزوین    

ضمن تمجید و تقدیر از میزبانی خالصانه ملت شریف و بزرگوار عراق؛ از همکاری و تلاش عاشورایی حضرتعالی و تیم مدیریتی استان، خدمات بی‌شائبه ستاد بازسازی عتبات عالیات استان قزوین، زحمات خالصانه ستاد مردمی اربعین استان قزوین و سایر خادمین خدمت‌رسان به خیل زائرین اربعین حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام در حوزه‌های مختلف تشکر نموده و مراتب سپاس و قدردانی خود را ابراز می‌کنیم.

اقدامات ارزشمند شما عزیزان در پاسداشت مراسم عظیم اربعین حسینی سال۱۴۰۲ همراه با دست‌اندرکاران و موکبداران عزتمند عراقی، فراموش نشدنی است.

ان‌شاءالله توفیق یابیم با بهره‌گیری از تجارب گذشته و امسال، حماسه اربعین سال‌های آینده را در سازماندهی و خدمت به زائرین به نحو شایسته‌تری اجرا و در سایر فعالیت‌های اجتماعی و مردمی اثرگذار باشیم.»

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز