خبرگزاری کار ایران

| 13:24   
کد خبر : ۱۳۹۴۲۵۹
در اجرای مانور نظارتی عفاف و حجاب؛

پنج واحد صنفی شهر محمدیه به دلیل عرضه پوشاک نامتعارف تذکر گرفتند

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان البرز اعلام کرد: ۵ واحد صنفی پوشاک فروشی شهرمحمدیه در مانور عفاف و حجاب تذکر کتبی دریافت کردند.

پنج واحد صنفی شهر محمدیه به دلیل عرضه پوشاک نامتعارف تذکر گرفتند

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، کیان رشوند با اعلام این خبر گفت: در اجرای وظایف کمیته نظارتی شئون اسلامی اصناف که در ذیل کارگروه عفاف و حجاب فعال است اقدام به اجرای گشت مشترک در سطح فروشگاه‌های پوشاک شهر محمدیه اقدام کرد و دراین راستا ۵ واحد صنفی به دلیل عرضه پوشاک نامتعارف و ویترین نامناسب تذکر کتبی دریافت کردند.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان البرز افزود: این کمیته با عضویت دستگاه‌های مختلف ازجمله دادگستری، اماکن نیروی انتظامی، اداره ارشاد اسلامی، تبلیغات اسلامی، کمیته امداد، شهرداری‌ها، اتاق اصناف و اتحادیه‌های صنفی اقدام به اجرای طرح‌های نظارتی درحوزه عفاف وحجاب می‌نماید.

رشوند تصریح کرد:کلیه صنوف در رعایت شئونات اسلامی وعرضه انواع پوشاک ملزم به همکاری با اعضای این کمیته می‌باشند.

وی با تاکید بر لزوم رعایت قوانین و مصوبات کارگروه عفاف و حجاب از سوی اصناف بیان داشت: رعایت شئونات اسلامی، عدم عرصه البسه و پوشاک نامتعارف، رعایت عفاف و حجاب فروشندگان بانو در واحد صنفی، به نمایش گذاشتن پوشاک نامتعارف در ویترین، رعایت شئون اسلامی در تبلیغات از وظایف اصناف درحوزه عفاف و حجاب می‌باشد.

رئیس اداره صمت شهرستان البرز اعلام کرد: درصورت مشاهده تخلفات ذکر شده درمرحله اول تذکر شفاهی و در مرحله دوم تذکر کتبی و در مراحل بعدی و عدم توجه نسبت به پلمب واحد اقدام و متصدی واحد جهت اعمال قانون به دادگستری معرفی می‌شوند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز