خبرگزاری کار ایران

| 02:06   
کد خبر : ۱۳۸۹۱۳۱
مدیرعامل نمایشگاه‌های بین المللی استان:

نخستین نمایشگاه تخصصی صنعت چاپ در قزوین برگزار می‌شود

مدیرعامل نمایشگاه‌های بین‌المللی استان قزوین گفت: اولین نمایشگاه چاپ، بسته بندی، تبلیغات و برندسازی از تاریخ 31 مرداد تا 3 شهریور ماه در قزوین برگزار می‌شود.

نخستین نمایشگاه تخصصی صنعت چاپ در قزوین برگزار می‌شود

به گزارش ایلنا، احمد خورگامی با اشاره به نمایشگاه چاپ و بسته‌بندی گفت: این نمایشگاه با همکاری شرکت شهرک‌های صنعتی و شرکت نمایشگاه‌های بین المللی، به مدت 4 روز و از ساعت 16 تا 22 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان قزوین برگزار می‌شود.

مدیرعامل نمایشگاه‌های بین‌المللی استان قزوین ادامه داد: بیش از 30 مشارکت کننده از استان‌های قزوین، همدان، تهران و البرز تولیدات و محصولات خود در حوزه‌های مرتبط با عنوان نمایشگاه را در معرض دید بازدیدکنندگان قرار خواهند داد.

وی در خصوص اجرای برنامه‌های جانبی در این نمایشگاه عنوان کرد: کارگاه‌های تخصصی در حوزه‌های بسته بندی، کارگاه تخصصی چاپ، کارگاه تخصصی بسته بندی باقلوا و شیرینی نیز در ایام برگزاری نمایشگاه برگزار خواهد شد.

این مسئول با اشاره به اهمیت صنعت چاپ و بسته‌بندی گفت: امروزه چاپ و بسته‌بندی محصولات، نقش مهمی را در خصوص فرآیند بازاریابی داشته و بطور کلی فروشندگان و صادرکنندگان، در راستای تحقق اهداف و موفقیت در حوزه فروش و بازاریابی باید به اصول و قواعد مربوط به آن توجه کنند.

وی ادامه داد: با توجه به این امر برگزاری نمایشگاه تخصصی در این حوزه، فرصت و بستر مناسبی را جهت تبادل اطلاعات و آگاهی از به روزترین فناوری‌ها و ماشین آلات در این صنعت، فراهم می‌کند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز