خبرگزاری کار ایران

| 18:54   
کد خبر : ۱۳۹۴۹۹۳

اعلام اجراهای بر صحنه و جدید مجموعه تئاتر شهر

برنامه اجراهای جدید تالارهای نمایشی مجموعه تئاتر شهر با میزبانی از پنج نمایش، اعلام شد.

اعلام اجراهای بر صحنه و جدید مجموعه تئاتر شهر

به گزارش ایلنا به نقل از  روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر، در دور جدید اجراهای مجموعه تئاتر شهر، در شهریورماه ۱۴۰۲ پنج نمایش در تالارهای اصلی، چهارسو، قشقایی، سایه روی صحنه است. 

در تالار اصلی نمایش «بک تو بلک» به نویسندگی و کارگردانی سجاد افشاریان، با ساعت‌های ۱۸ و ۲۰:۳۰ مدت زمان ۷۰ دقیقه و قیمت بلیت ۲۰۰.۱۵۰ و ۱۰۰ هزارتومان از ۲۶ مردادماه آغاز شده و در آن سجاد افشاریان، نیکو بستانی و مهدی زندیه به عنوان بازیگر حضور دارند. این نمایش جمعه ۷ مهرماه به اجرای خود پایان می‌دهد. 

تالار چهارسو نیز با پایان اجرای نمایش «چخفته»، فقط نمایش «سوسمار» به نویسندگی حمید جبلی و کارگردانی رحمت امینی روی صحنه است. این نمایش از ۶ شهریورماه با ساعت ۲۰:۱۵ مدت زمان یک‌ساعت و قیمت بلیت ۱۲۰ هزار تومانی، میزبان علاقه‌مندان است. بهار مشیری، ابوذر ساعدی، فرزانه برهمن، عرفان معصومی و نوید جهانزاده به عنوان بازیگر در نمایش «سوسمار» ایفای نقش می‌کنند. 

تالار قشقایی نیز از روز دوشنبه ۶ شهریورماه میزبان نمایش «شبیه خون» به نویسندگی سهراب حسینی و کارگردانی محمد حاتمی با مدت زمان ۷۰ دقیقه، قیمت بلیت ۱۳۰ هزار تومان و ساعت اجرای ۱۹:۳۰ شده است. در این نمایش محمد حاتمی و صدف محسنی به عنوان دو بازیگر نمایش حضور دارند. نمایش «شبیه خون» روز ۲۱ شهریورماه آخرین اجرای خود را تجربه خواهد کرد. 

در تالار سایه از روز جمعه ۳ شهریورماه دو نمایش «کسی برای یک گوریل غمگین کاری نمی‌کند» به نویسندگی وکارگردانی مجید شکری و «آوینیون» به نویسندگی و کارگردانی حسن معینی به صحنه رفته‌اند. 

نمایش «کسی برای یک گوریل غمگین کاری نمی‌کند» ساعت ۱۸ با مدت زمان ۷۵ دقیقه قیمت بلیت ۱۰۰ هزارتومان و بازی مجید شکری، مرتضی دلداده، سارا رضایی، بنیامین صیادی‌نیا و مریم معصومی‌نژاد نیز از ۳ شهریورماه روی صحنه است. 

نمایش دیگر تالار سایه با عنوان «آوینیون» ساعت ۲۰ و مدت زمان ۹۵ دقیقه و قیمت بلیت ۱۱۰ هزارتومان از ۳ شهریورماه شروع به اجرا کرده و در آن عبدالحمید گودرزی، امیر جوشقانی، ملیحه بقایی و سعید عساکره به عنوان بازیگر حضور دارند. 

کارگاه نمایش، از روز ۲۶ شهریورماه میزبان نمایش «تفنگ‌های کارار» به کارگردانی بهروز سروعلیشاهی و سالن قشقایی از روز ۲۷ شهریورماه پذیرای دوباره نمایش «هیدن» به کارگردانی کوروش شاهونه خواهد بود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان
      پیشنهاد امروز