خبرگزاری کار ایران

| 18:46   
کد خبر : ۱۳۸۶۴۵۸

آخرین مهلت ارسال نسخه بازبینی آثار به جشنواره کودک و نوجوان اعلام شد

دبیرخانه سی و پنجمین جشنواره بین المللی فیلمهای کودکان و نوجوانان در اطلاعیه ای، آخرین مهلت ارسال نسخه بازبینی آثار متقاضیان شرکت در جشنواره را پایان وقت اداری روز سه شنبه ۳۱ مرداد ماه اعلام و تصریح کرد این زمان تمدید نمی‌شود.

آخرین مهلت ارسال نسخه بازبینی آثار به جشنواره کودک و نوجوان اعلام شد

به گزارش ایلنا به نقل از امور ارتباطات رسانه‌ای و اطلاع‌رسانی جشنواره، دبیرخانه این رویداد در اطلاعیه‌ای ضمن سپاس از مشارکت و همراهی سینماگران، فیلمسازان جوان و متقاضیان ارسال اثر به جشنواره اعلام کرد: با توجه به فرصت باقی مانده و بر اساس برنامه ریزی‌های انجام شده برای انتخاب فیلم‌ها در تاریخ پیش بینی شده، آن گروه از صاحبان آثار متقاضی شرکت در جشنواره که درخواست حضور را ثبت اما تاکنون نسبت به ارسال اثر خود اقدام نکرده‌اند حداکثر تا پایان وقت اداری روز سه شنبه ۳۱ مرداد ماه سال جاری فرصت دارند نسخه بازبینی فیلم خود را به دبیرخانه جشنواره به آدرس: تهران- خیابان ولی‌عصر (عج) نرسیده به ایستگاه توانیر، نبش خیابان لنکران، پلاک ۲۴۵۴ طبقه پنجم، ساختمان شماره ۳ بنیاد سینمایی فارابی کدپستی: ۱۴۳۴۸۴۳۶۳۱ ارسال کنند. همچنین شماره تلفن های: ۸۸۱۹۴۲۳.۰۲۱ و ۰۲۱۸۸۱۹۴۲۴۸ آماده پاسخگویی سئوالات متقاضیان در این زمینه است.

بر اساس اعلام دبیرخانه، مهلت یاد شده امکان تمدید ندارد. بنابر این از متقاضیان درخواست می‌شود تا تاریخ یاد شده نسخه بازبینی فیلم خود را ارسال کنند.

سی و پنجمین جشنواره بین المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان با دبیری مجید زین‌العابدین از پانزدهم تا بیستم مهرماه سال جاری (۷ تا ۱۲ اکتبر ۲۰۲۳) در اصفهان برگزار می‌شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان
      پیشنهاد امروز