خبرگزاری کار ایران

| 08:33   
کد خبر : ۱۳۸۲۸۲۹

برگزاری وبینار مهمان‌نوازی و جایگاه آن در عرصه بین‌المللی گردشگری

وبینار رایگان مهمان نوازی و جایگاه آن در عرصه بین‌المللی ویژه علاقه‌مندان به موضوعات تخصصی گردشگری با حضور جمعی از اساتید داخلی و بین‌المللی روز چهارشنبه، ۱۱ مرداد ماه جاری راس ساعت ۱۷ برگزار می‌شود.

برگزاری وبینار مهمان‌نوازی و جایگاه آن در عرصه بین‌المللی گردشگری

به گزارش ایلنا به نقل از روابط‌عمومی معاونت گردشگری وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی هدف از برگزاری وبینار رایگان مهمان‌نوازی و جایگاه آن در عرصه بین‌المللی تعریف واژه مهمان نوازی به عنوان یک سرویس در گردشگری خواهد بود و شرکت‌کنندگان با مفهوم چگونگی اثر مهمان‌نوازی در گردشگری به عنوان تجربه متفاوت آشنا خواهند شد. 

در وبینار مهمان‌نوازی و جایگاه آن در عرصه بین‌المللی گردشگری که به همت شبکه متخصصین گردشگری فارسی‌زبان و با هدایت ومدیریت پروفسور جعفری برگزار می‌شود، بحث و گفتگو در خصوص هویت فرهنگی مهمان‌نوازی و ریشه‌های مردمی آن در اقوام و ملل مختلف توسط مدیران و صاحبنظران این حوزه مطرح خواهد شد. 

همچنین در این رویداد مجازی، اینکه تا چه حد می‌توان هویت مهمان‌نوازی منطقه‌ای را دستخوش تغییر قرار داد و آن را جهانی کرد تا برای گردشگران داخلی و خارجی جذاب و تجربه‌ای متفاوت باشد و اینکه شهروندان هر اقلیم در آن به چه میزان سهم و نقش دارند با شرکت‌کنندگان و مخاطبان به اشتراک گذاشته می‌شود و پیرامون آن گفتگو، پرسش و پاسخ انجام خواهد شد. 

لازم به ذکر است علاقه‌مندان به این موضوع می‌توانند به منظور شرکت در وبینار رایگان مهمان‌نوازی و جایگاه آن در عرصه بین‌المللی گردشگری به لینک http://scotwebinars.org/events/satellite-v-21/ مراجعه و مراحل ثبت‌نام را تکمیل کنند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان
      پیشنهاد امروز