کد خبر: 1241835 A

موتورسواران ایتالیایی در دیدار با صوفی از خود به عنوان سفیران فرهنگی برای معرفی شایسته ایران و جاذبه‌های بی‌شمار آن یاد کردند و گفتند: حتما با بیان خاطرات زیبای سفر به ایران، جهانگردان زیادی را برای سفر به ایران زیبا، ترغیب خواهیم کرد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران، محمدحسین صوفی در نشستی صمیمانه با جهانگردان ایتالیایی که با موتورسیکلت به ایران سفر کرده‌اند، دیدار و گفتگو کرد.

این موتورسواران روز شنبه ۲۱ خرداد ۱۴۰۱ در حاشیه سفر به کشورمان و بازدید از جاذبه های، گردشگری، تاریخی، طبیعی و فرهنگی ایران، با حضور در محل دفتر مرکزی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی با رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل کانون جهانگردی و اتومبیلرانی دیدار و در خصوص تجربیات جذاب خود در این سفر گفتگو کردند.

مشارکت زنان در امور اجتماعی، میهمان نوازی و مهربانی مردم، آشنایی اغلب جوانان با زبان‌های خارجی، وجود امنیت بالا، امکانات پیشرفته، اقلیم متنوع در نقاط مختلف کشور و آثار طبیعی، تاریخی و فرهنگی از جمله مواردی بود که این گروه شش نفره ایتالیایی از آن‌ها به عنوان نکات جذاب سفر خود به ایران یاد کردند.

این موتورسواران ایتالیایی که برخی برای بار چندم است که به ایران سفر می‌کنند، از خود به عنوان سفیران فرهنگی برای معرفی شایسته ایران و جاذبه‌های بی‌شمار آن به هموطنان، دوستان و خانواده‌شان یاد و تأکید کردند که پس از بازگشت به کشورشان حتما با بیان خاطرات زیبای سفر به ایران، جهانگردان زیادی را برای سفر به ایران زیبا، ترغیب خواهند کرد.

محمدحسین صوفی نیز از تلاش کانون برای تسهیل بیشتر در تردد جهانگردانی که با موتورسیکلت وارد ایران می‌شوند و برگزاری رالی‌های بین المللی موتورسواری از سوی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی در سال جاری خبر داد که مورد استقبال میهمانان ایتالیایی قرار گرفت.

انتهای پیام/
موتورسواران ایتالیایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر