کد خبر: 1229783 A

معرفی بازیگران جدید پروین

ساکنان جدید خانه‌ی «پروین» معرفی شدند.

معرفی بازیگران جدید پروین

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی نمایش «پروین» به نویسندگی و کارگردانی حسین کیانی و تهیه کنندگی داود نامور، دو بازیگر دیگر این نمایش معرفی شدند.

مهران‌رنج‌بر و مجید رحمتی با نمایش «پروین» به نویسندگی و کارگردانی حسین کیانی به سالن اصلی تئاتر شهر خواهند آمد.

مهران‌رنج‌بر بازیگر، کارگردان و نویسنده تئاتر که با درخشش در مجموعه تلویزیونی «آوای باران» به شهرت رسید در بیش از ۴۰ اثر نمایشی ایفای نقش کرده است، از آخرین آثار وی در مقام کارگردان می‌توان به پرتره‌نگاری‌های «استیوجابز»، «مارلون براندو» و «مارادونا»‌ اشاره کرد.

مجید رحمتی بازیگر تئاتر و تلویزیون که این روزها در نمایش «کریمولوژی» ایفای نقش می‌کند پیش‌تر با کارگردانانی چون حمیدرضا آذرنگ، حسین جمالی، حسین مسافر آستانه، روح‌الله جعفری و ... ایفای نقش کرده است. وی همچنین در دو اثر از آثار حسین کیانی «تیاتر سعدی تابستان سی و دو» و «چشم به راه میرغضب» با این کارگردان همکاری داشته است.

نمایش «پروین» به قلم و کارگردانی حسین کیانی و تهیه کنندگی داود نامور از هشتم خردادماه در سالن اصلی مجموعه تئاتر شهر به صحنه خواهد رفت. پیش از این حضور هوشنگ قوانلو، حمید حسینی، سهیل ملکی، مریم ندایی و آتنا تندرو در این اثر قطعی شده است. اسامی دیگر بازیگران و عوامل «پروین» متعاقبا اعلام خواهد شد. 

علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر صفحه‌ی گروه تئاتر ملی چریکه به آدرس cherike_theatre را در اینستاگرام دنبال کنند.

انتهای پیام/
پروین حسین کیانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر