خبرگزاری کار ایران

اولین جلسه ستاد اربعین شهردای شیراز برگزار شد؛

اعزام بیش از 500 نیروی انسانی از نیمه مرداد ماه به مرز شلمچه

asdasd
کد خبر : ۱۴۹۲۴۰۴

اولین جلسه هماهنگی ستاد اربعین حسینی شهرداری شیراز با هدف خدمات رسانی به زائران سرور و سالار شهیدان، حضرت امام حسین(ع) در مرز شلمچه به ریاست معاونت محیط زیست و خدمات شهری و رئیس ستاد اربعین شهرداری شیراز برگزار شد.

به گزارش ایلنا، روح الله خوشبخت با تاکید بر انجام هماهنگی های لازم برای تسریع در عملیات ساخت و بهره برداری از سوله موکب احمد بن موسی (ع) در مرز شلمچه، این اقدام را در خدمت رسانی هر چه بهتر به زائران موثر دانست.

خوشبخت همچنین به انجام هماهنگی های لازم برای ارائه خدمات دیگری همچون نظافت، جمع آوری زباله، به طول بیش از 4 کیلومتر و بصورت رفت و برگشت از سه راه جهاد تا نقطه صفر مرزی و همچنین پایانه، ایمنی، آتشنشانی، حمل و نقل وسایر خدمات به زائران از سوی شهرداری شیراز اشاره کرد و افزود: علاوه بر این اقدامات فرهنگی درخور جایگاه شیراز به عنوان سومین حرم اهل بیت(ع) نیز در این ایام انجام می شود.

وی با بیان اینکه شهرداری شیراز همچون سال های گذشته به خدمت رسانی در ایام اربعین می پردازد، اظهار کرد: بیش از 500 نفر نیروی انسانی از جمله پاکبانان، آتشنشانان، رانندگان، اتوبوس، نیروهای اداری و امور فرهنگی از 15 مرداد ماه به مرز شلمچه اعزام خواهند شد.

معاون شهردار شیراز همچنین خاطرنشان کرد: عملیات طراحی و ساخت سوله های ثابت در موکب حضرت احمد بن موسی(ع) طبق مصوبه شورای شهر شیراز در دست اجرا است و تا ایام اربعین در مدار خدمت رسانی قرار می گیرد.

رئیس ستاد اربعین شهرداری شیراز همچنین از سایر ارگان ها از جمله علوم پزشکی شیراز خواست با همکاری و همراهی همیشگی خود روند برگزاری هر چه باشکوه تر مراسم اربعین حسینی را هموار کنند.

خوشبخت افزود: نیاز به واکسیناسیون در موضوعات مورد نیاز، اعزام تیم اورژانس، تجهیزات، و استقرار در محل مورد نظر برای ارائه خدمات فوریت های پزشکی خادمان زائران اباعبدالله الحسین(ع) از جمله مواردی است که به همکاری دانشگاه علوم پزشکی شیراز نیاز دارد.

انتهای پیام/
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز