خبرگزاری کار ایران

| 07:10   
کد خبر : ۱۳۶۶۷۱۰
به همت مجتمع زندیه؛

بزرگترین مرکز فروش فرش، مبل و لوازم خانگی جنوب کشور و فارس افتتاح شد

بزرگترین مرکز فروش فرش، مبل و لوازم خانگی جنوب کشور و استان فارس به همت مجتمع زندیه افتتاح شد.

بزرگترین مرکز فروش فرش، مبل و لوازم خانگی جنوب کشور و فارس  افتتاح شد

به گزارش ایلنا، با افتتاح سومین شعبه مجتمع زندیه ضمن فروش فرش، بیش از ۳ هزار قلم کالا و لوازم خانگی از صد برند معتبر و با کیفیت داخلی عرضه می شود.

 مدیرعامل مجتمع زندیه همزمان با افتتاح سومین مرکز فروش فرش، مبل و لوازم خانگی مجتمع زندیه گفت: این مجتمع در راستای گسترش و توسعه فعالیت مجتمع زندیه به عنوان سومین مرکز با اضافه شدن کالاهایی همچون مبل، لوازم خانگی و... به افتتاح رسید.

آریا اسفندیاری با بیان اینکه فعالیت مجتمع زندیه پیش از این در حوزه فروش فرش بود، عنوان کرد: در واقع به عنوان تنها تولید کننده  فرش در جنوب کشور هستیم که بیشترین همکاری با ادارات، سازمان ها و ارگان ها در زمینه فروش داشته ایم.

اسفندیاری با اشاره به اینکه در حوزه فروش فرش  قراردادهای ویژه ای با ارگان های مختلف دارند، بیان کرد: با توجه به نیاز سنجی که انجام شد و همچنین با درخواست هایی که از سمت مشتریان داشتیم بنا شد که مجموعه با اضافه شدن لوازم خانگی و مبل به بخش فروش کامل شود  و کلیه اقلام به صورت یکجا عرضه شود و مردم خرید آسانی داشته باشند. 

مدیرعامل مجتمع زندیه با بیان اینکه تاکنون در شهر شیراز مجموعه کاملی از عرضه لوازم خانگی وجود نداشت، تصریح کرد:  با افتتاح سومین شعبه مجتمع زندیه  بزرگترین مرکز فروش فرش، مبل و لوازم خانگی در جنوب کشور و استان فارس افتتاح شد.

اسفندیاری با اشاره به اینکه با افتتاح شعبه سوم مجتمع زندیه اشتغالزایی ۱۰۰ نفر به طور مستقیم به همراه داشت، بیان کرد: تمامی نیروهای شاغل در مجتمع بومی هستند و سعی شد در این شرایط نسبت به  مسئولیت اجتماعی خود ایفای نقش کنیم.

وی افزود: به طور کلی در سه شعبه مجتمع زندیه ۲۰۰ نفر به طور مستقیم مشغول به کار هستند.

e1282fab-628f-4058-ad29-5f2893cc424a

 بهترین قیمت و شرایط فروش اقساطی بدون کارمزد در مجتمع زندیه

مدیر عامل مجتمع زندیه  با اشاره به اینکه اجناس مجتمع از با کیفیت ترین برندهای تولید داخل کشور است؛ گفت: همچنین در مجتمع زندیه و در  راستای تسهیل خرید برای مردم به ویژه قشر جوان که قصد خرید جهیزیه دارند؛ اجناس با بهترین قیمت و شرایط خرید در نظر گرفته شده است.

اسفندیاری افزود: شرایط فروش درحال حاضر به این صورت است که همه اجناس به قیمت کارخانه است و  امکان خرید اقساطی بدون کارمزد تا ۶ ماه فراهم است.

وی بیان کرد: در شرایط فروش اقساطی نیز  مجتمع زندیه  تنها فروشگاهی است که برای فروش اقساطی کالا با هدف کمک به تمامی اقشار جامعه به مناسبت افتتاحیه هیچ کارمزدی را  دریافت نمی کند.

اسفندیاری با یادآوری اینکه دو شعبه فرش مجتمع زندیه در همت شمالی و بولوار امیرکبیر از گذشته فعالیت دارند، خاطرنشان کرد: با نیاز سنجی که در حوزه فروش فرش، لوازم خانگی و... در قسمت شرق شیراز شد و از انجا که چنین ظرفیتی در این قسمت شهر نبود تصمیم براین شد که این شعبه در شرق شیراز ( پل غدیر ) ایجاد شود.

وی گفت: در دیگرشعبه های مجتمع زندیه نیز با فضای فروشی که دارند در کنار فروش فرش، لوازم خانگی و مبل  نیز اضافه می شود.

کالاهای مجتمع زندیه توسط تولیدکنندگان فارس تامین شده است

مدیرعامل مجتمع زندیه با بیان اینکه در مجتمع جدید بیش از ۱۰۰ برند کالا عرضه شده است، عنوان کرد: برای تامین کالاها  از تامین کنندگان  استان استفاده شده است و در مورد کالاهایی که تولید استان نبود نیز از بازرگانی هایی که در استان نمایندگی داشتند استفاده شد.

اسفندیاری با بیان اینکه بیش از ۹۰ درصد کالاها توسط تامین کنندگان استان تامین شده است بیان کرد:  درِ مجتمع زندیه بر روی تمامی تولید کننده و بازرگانی های  استان فارس باز است و ظرفیت فروش مجتمع را در اختیار آنها قرار می دهیم.

وی با اشاره به اینکه بهترین و با کیفیت ترین برندهای ایرانی در  مجتمع زندیه عرضه می شود، خاطرنشان کرد:  خوشبختانه ما در تولید برندهای کالای خانگی، مبل و فرش پیشرو هستیم و این ظرفیت ایجاد شده است که  مردم بتوانند برندهای اصیل و با کیفیت را با شرایط مطلوب خریداری کنند .

اسفندیاری در رابطه با فعالیت های توسعه ای مجتمع زندیه گفت: این برنامه ریزی را داریم که در شهر شیراز و دیگر شهرها و استان ها شعبات مجتمع زندیه ایجاد شود.

مدیرعامل مجتمع زندیه با بیان اینکه  در زندیه تضمین قیمت همواره برای مشتریان بوده است، بیان کرد: همچنین با بانک های مختلف قرارداد همکاری داریم  و شرایط جدید اقساط ۶ ماهه لوازم خانگی ویژه افتتاحیه بدون کارمزد نیز در نظر گرفته شده است.

اسفندیاری تاکید کرد که مجتمع زندیه آمادگی همکاری با تمامی ارگان ها و سازمان ها دارد و همانگونه که در بخش فرش این همکاری بود در مورد دیگر اجناس نیز این همکاری ادامه خواهد داشت.این در مجتمع بلوار مدرس، پل غدیر ، ابتدای بلوار رحمت،  نبش کوچه ۵ واقع شده است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز