کد خبر: 1340691 A

چهارمین فراخوان حمایت از استارتاپ‌های سراسر کشور ازسوی هاب شیراز

هاب شیراز چهارمین فراخوان حمایت از استارتاپ‌های سراسر کشور را منتشر کرد.

چهارمین فراخوان حمایت از استارتاپ‌های سراسر کشور ازسوی هاب شیراز

به‌ گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی دانشگاه شیراز، چهارمین فراخوان حمایت از استارتاپ‌های سراسر کشور ازسوی شتاب‌دهنده هاب شیراز (شتاب‌دهنده مشترک حرکت اول و دانشگاه شیراز) باعنوان لبخند چهارم منتشر شد.

علی نیک‌محمدی، مدیرعامل شتاب‌دهنده هاب شیراز ضمن اعلام این خبر درجمع خبرنگاران گفت: شرکت هاب شیراز که با مشارکت ۵۱درصدی شرکت کسب‌وکارهای نوپای حرکت اول، بازوی سرمایه‌گذاری خطرپذیر همراه اول و ۴۹درصدی دانشگاه شیراز تشکیل گردیده است؛ باهدف تمرکززدایی اکوسیستم کارآفرینی از پایتخت، تقویت و غنی‌سازی زیست‌بوم نوآوری و کارآفرینی جنوب کشور جذب و پرورش ایده‌ها و تیم‌های مستعد به‌ویژه از جوانان دانشجو فعالیت خود را از آبان‌ماه سال 99 آغاز نموده است که این اقدامات در راستای استراتژی کلان همراه اول و دانشگاه شیراز و تحقق اهداف طرح تحول دیجیتال انجام پذیرفته است.

وی افزود: هاب شیراز به‌منظور تحقق اهداف خود، در طول هر سال، دوبار فراخوان حمایت از استارتاپ‌ها و ایده‌های نوآورانه با نام لبخند برگزار می‌کند. هدف اصلی این فراخوان، ایجاد فرصت برابر برای تمامی فعالان اکوسیستم استارتاپی سراسر کشور است تا از امکانات و خدمات هاب شیراز مانند دوره‌های آموزشی، فضای کار اشتراکی، خدمات دیجیتال مارکتینگ، جلسات مشاوره و بیزینس کوچینگ اختصاصی و همچنین سرمایه‌گذاری نقدی بهره‌مند شوند.

به‌گفتۀ او، حوزه‌های تمرکز این شتاب‌دهنده برای جذب استارتاپ‌ها، سلامت دیجیتال، تجارت الکترونیکی، آموزش الکترونیکی، بازی و رسانه‌های دیجیتال، شهر هوشمند، گردشگری، فینتک و... است.

مدیرعامل شتاب‌دهندۀ هاب شیراز گفت: این شتاب‌دهنده با حمایت شرکت کسب‌وکارهای نوپای حرکت اول، بازوی سرمایه‌گذاری خطرپذیر همراه اول، در این نوبت از فراخوان خود، توانسته است میزان سرمایۀ نقدی قابل ارائه در مرحلۀ بذری به تیم‌ها را افزایش داده و به متوسط 700میلیون تومان برای دورۀ شتاب‌دهی برساند.

نیک‌محمدی گفت: اگرچه دفتر مرکزی این شتاب‌دهنده در دانشگاه شیراز واقع شده است؛ اما این مجموعه حوزۀ جغرافیایی فعالیت خود را محدود به استان فارس نکرده و از سراسر ایران تیم جذب کرده و سرویس‌دهی می‌کند و تاکنون از مجموع فراخوان‌های لبخند اول و دوم، روی 9 تیم فعال در حوزه‌های فعالیت این شتاب‌دهنده سرمایه‌گذاری کرده است که امیدواریم بتوانیم در آیندۀ نزدیک نیز شاهد حضور تیم‌های توانمند دیگری در سبد سرمایه‌گذاری خود باشیم.

مدیرعامل شتاب‌دهندۀ هاب شیراز ضمن دعوت از علاقه‌مندان برای شرکت در این فراخوان اعلام کرد: مهلت ثبت‌نام در این دوره از فراخوان تا پایان فروردین‌ماه 1402 است.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر درخصوص «چهارمین فراخوان حمایت از استارتاپ‌های هاب شیراز ( لبخند چهارم)» می‌توانند با شماره‌های ۰۹۹۰۵۰۲۶۸۲۷ و ۰۷۱۳۶۱۳۲۹۴۱ تماس بگیرند یا برای ثبت‌نام از طریق لینک https://hubshiraz.ir/labkhand-4/اقدام کنند.

انتهای پیام/
بازی روابط عمومی سلامت فراخوان فرصت برابر
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر