کد خبر: 920764 A

در گفت‌وگو با ایلنا مطرح شد؛

نظر هیئت منصفه مطبوعات استان تهران درباره «ایسنا» و «جهان صنعت»

سخنگوی هیئت منصفه دادگاه مطبوعات از رسیدگی به پرونده مدیرعامل خبرگزاری ایسنا به اتهام نشر اکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی خبر داد و گفت: مدیرعامل خبرگزاری ایسنا، به اتفاق آرا مجرم شناخته شد و هیأت منصفه نیز وی را مستحق تخفیف ندانست.

نظر هیئت منصفه  مطبوعات استان تهران درباره «ایسنا» و «جهان صنعت»

احمد مؤمنی‌راد، سخنگوی هیئت منصفه دادگاه مطبوعات  استان تهران در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا،‌ اظهار کرد: امروز در شعبه ششم دادگاه کیفری یک استان تهران و به ریاست قاضی شقاقی دو پرونده رسیدگی شد که پرونده اول مربوط به مدیرعامل خبرگزاری ایسنا و مصاحبه شونده و خبرنگار مصاحبه‌کننده بود که اتهام آنها نشر اکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی بود که هیأت منصفه اتهام مصاحبه شونده و خبرنگار را بررسی کرد و با اکثریت آرا ایشان را مجرم ندانست.

وی افزود:‌ در مورد اتهام مدیرعامل خبرگزاری ایسنا، به اتفاق آرا این متهم، مجرم شناخته شد و هیأت منصفه به اتفاق آرا وی را مستحق تخفیف ندانست.

مومنی‌راد بیان کرد: پرونده دوم مربوط به مدیر مسئول روزنامه جهان صنعت بود و اتهام وی نشر اکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی بود که از سوی شاکی اعلام رضایت شد و پرونده مختومه شد.

انتهای پیام/
استان تهران مطبوعات مجرم ایسنا نشر اکاذیب هیأت منصفه دادگاه مطبوعات نشر اکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی جهان صنعت تشویش اذهان عمومی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر