خبرگزاری کار ایران

نوری قزلجه در گفت‌وگو با ایلنا:

استقبال فراکسیون مستقلین از حضور پزشکیان در انتخابات ریاست جمهوری

asdasd
کد خبر : ۱۴۹۲۵۷۸

عضو هیات موسس فراکسیون مستقلین دستور کار جلسه امروز این فراکسیون را تشریح کرد.

غلامرضا نوری نماینده مردم بستان آباد و عضو هیات موسس فراکسیون مستقلین مجلس دوازدهم در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا درخصوص دستور کار جلسه امروز این فراکسیون گفت:نخستین دستور جلسه امروز فراکسیون موضوع انتخابات هیات رییسه کمیسیون‌های تخصصی مجلس بود که مقرر شد بعد از قطعیت اسامی و فهرست اعضای کمیسیون‌ها و در جلسه آینده در این رابطه تصمیم گیری شود.

وی ادامه داد: موضوع دوم انتخابات ریاست جمهوری بود و بررسی راهکارهایی که فراکسیون می‌تواند برای برگزاری و داشتن یک انتخابات با مشارکت حداکثری در هشتم تیر ماه وارد شود؛ در این مسیر ما خوشحالیم که یکی از اعضای فعال و موثر فراکسیون مستقلین مجلس به عنوان نامزد انتخابات ریاست جمهوری در عرصه رقابت‌ها حضور دارند و این یک نقطه قوتی برای فراکسیون مستقلین مجلس شد که توانسته در انتخابات ریاست جمهوری هم با یک نامزد و انگیزه بیشتر حضور پیدا کند.

وی خاطرنشان کرد: امیدواریم مردم حضور و مشارکت گسترده در انتخابات ۸ تیر ماه داشته باشند. تغییر در مدیریت قوه مجریه کشور یک هدف در دسترس است و با مشارکت مردم قابل تحقق می‌یابد.

انتهای پیام/
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز