خبرگزاری کار ایران

رضوانی بعد از ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری:

باید از مدیرانی استفاده کنیم که از جنس مردم هستند و مسئولیت را طعمه نمی‌دانند

asdasd
کد خبر : ۱۴۸۹۲۳۶

داوطلب کاندیداتوری در انتخابات گفت: سوال این است که چرا در جهتی که تحریم‌ها علیه ما شدیدتر بوده موفق‌تر بودیم و دشمن را به زانو درآوردیم. پاسخ این است که جنس مدیران این دو عرصه با هم متفاوت‌اند. مدیران یک عرصه از جنس مردم و مدیران عرصه دیگر از جنس مردم نیستند. ما در این مقطع باید از مدیرانی استفاده کنیم که از جنس مردم هستند و مسئولیت را طعمه نمی‌دانند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، غلامحسین رضوانی بعد از ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری گفت: نظام جمهوری اسلامی که براساس قانون اساسی نظام امامت و امت است میوه برآمده از ۱۴ قرن جهاد شهادت و اسارت است. نظام از مردم و مردم از نظام هستند و دشمنان فهمیده‌اند که جدایی این دو از هم محال است و ای کاش برخی از مدعیان فهم سیاست در داخل کشور هم این را بفهمند. 

وی افزود: من از جنس کسانی نیستم که با دست پس می‌زنند و با پا می‌کشند و مدعی بی‌رغبتی برای کسب مناصب هستند و در عین حال در پاسخ به  درخواست‌های مردم پا پیش گذاشته‌اند. آیا مردم جز از طریق سازوکارهای قانونی می‌خواهند رئیس‌جمهور تعیین کنند. 

وی تصریح کرد: اگر کسی که هنوز پایش به پاستور نرسیده به مقابله با قانون برخیزد پس از آن می‌خواهد چه کند؟ احساس مسئولیت من در پاسخ به ندای درونی وجدان برای حمایت از مظلوم است. کسانی که همواره باید پاسخگوی دوران مدیریت خود باشند اما با تبختر تمام و قیافه حق به جانب در جایگاه مطالبه‌گر ظاهر می‌شوند. 

وی افزود: همه کسانی که در معرض نامزدی هستند، مدیون مردم و نظام برامده از خون شهدا و مجاهدت‌های امام راحل هستند. یاس آفرینان را نرسد که در مملکت امام زمان درشت گویی کنند، ما در آستانه فتح قله‌ها هستیم اما اگر به قله رسیدن به تاخیر می‌افتد آن است که بدهکاران ادعای طلبکاری می‌کنند. 

وی تصریح کرد: من در مجلس چندین بار از آقای رئیسی حمایت کردم اما در عین حال متذکر شدم که متاسفانه برخی از همکاران ایشان به هیچ وجه شبیه به ایشان نبوده و نیستند و مبادا شخصیت ایشان را بعضی از ناشایستگان مصادره کنند. 

وی افزود: باید توجه داشته باشیم که خدایی ناکرده اسیر فضاسازی قدرت طلبان مقدس‌نما نشویم. ما برای پیشرفت همه‌چیز داریم. ما در دو جهت با تحریم‌های منحصربفرد در تاریخ مواجه بودیم. البته در یک جهت آن این تحریم‌ شدیدتر بوده است اما سوال این است که چرا در جهتی که تحریم‌ها علیه ما شدیدتر بوده موفق‌تر بودیم و دشمن را به زانو درآوردیم.  پاسخ این است که جنس مدیران این دو عرصه با هم متفاوت‌اند. مدیران یک عرصه از جنس مردم و مدیران عرصه دیگر از جنس مردم نیستند. ما در این مقطع باید از مدیرانی استفاده کنیم که از جنس مردم هستند و مسئولیت را طعمه نمی‌دانند.

انتهای پیام/
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز