خبرگزاری کار ایران

اظهارات ثابتی درباره حضورش در کنار جلیلی/ فیلم

asdasd
کد خبر : ۱۴۸۸۰۲۳

نماینده مجلس دوازدهم گفت:حضور یک نماینده در کنار نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: منع قانونی ندارد کسانی که می‌خواهند چیزی که قانون اجازه داده است را تبدیل به بی قانونی کنند همان کسانی هستند که در سال ۹۶ به ویژه آقای ظریف به صورت غیر قانونی به اصفهان رفت و به نفع آقای روحانی سخنرانی کرد و حتی کارشان را توجیه کردند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، امیرحسین ثابتی نماینده مجلس دوازدهم بعد از حضور در ستاد انتخابات کشور به همراه سعید جلیلی نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در جمع خبرنگاران درباره میزان مشارکت مردم در انتخابات گفت: امیدواریم بالا باشد و همه تلاشمان این است که بالاتر برود. حالا باید نتیجه تایید صلاحیت‌ها بیاید و قلبا امیدوارم مشارکت باشد. همه هم باید تلاش کنند تا فارغ از آنکه چه کسی رای می‌آورد مشارکت بالاتر برود. زیرا این موضوع به نفع مردم، کشور و نظام است. 

وی درباره حضور یک نماینده در کنار نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: منع قانونی ندارد کسانی که می‌خواهند چیزی که قانون اجازه داده است را تبدیل به بی قانونی کنند همان کسانی هستند که در سال ۹۶ به ویژه آقای ظریف به صورت غیر قانونی به اصفهان رفت و به نفع آقای روحانی سخنرانی کرد و حتی کارشان را توجیه کردند. 

ثابتی در پاسخ به این سوال که آقای جلیلی چندمین بار است که در انتخابات شرکت کردند گفت: در ویکی‌پدیا سرچ کنید آمار درمی‌آید. 

وی در پاسخ به این سوال که احتمال دارد آقای جلیلی مانند انتخابات ۱۴۰۰ به نفع یک کاندیدا کناره‌گیری کند گفت: ایشان خودشان باید تصمیم بگیرند من در جای ایشان نیستم که تصمیم بگیرم.

انتهای پیام/
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز