خبرگزاری کار ایران

امیر ایرانی:

برای همه کشتی‌های جهان امنیت برقرار است، به جز آنهایی که در نقشه وجود ندارند

asdasd
کد خبر : ۱۴۵۱۵۶۴

فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: برای همه کشتی‌های جهان امنیت برقرار است، به جز آنهایی که در نقشه وجود ندارند.

به گزارش ایلنا، فرمانده نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران در خرمشهر گفت: رژیم صهیونیستی تلاش دارد عرصه‌ی دریا را نا امن جلوه دهد.

امیر دریادار شهرام ایرانی در حاشیه بازدید از نمایشگاه راهیان نور نیروی دریایی ارتش در خرمشهر در گفتگو با خبرگزاری صداوسیما عنوان کرد: رژیم صهیونیستی با اینکه ناجوانمردانه مردم و زنان و کودکان غزه را قتل و عام می‌کند، تلاش می‌کند عرصه دریا را ناامن جلوه دهد.

وی افزود: امروز ما با حضور دائم ناوگان خود در شمال اقیانوس هند به طور خاص کشتی‌های تجاری نه فقط ایران بلکه همه کشور‌هایی که می خواهند از منطقه عبور کنند اسکورت می کنیم.

فرمانده نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران تصریح کرد: منطقه برای کسانی ناامن است که پرچم ندارند و اصلا در نقشه وجود ندارند و به زور می‌خواهند خود را جا دهند. آنها مورد قبول نیستند که از آبراه‌ها عبور کنند.

امیر دریادار شهرام ایرانی گفت: برای همه کشتی‌های جهان به حمدلله امنیت برقرار است و به برکت خون شهدا نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران هم همین وظیفه تامین امنیت اقتصادی کشور را انجام می‌دهد.

امیر دریادار شهرام ایرانی در سفر خود به خرمشهر ضمن بازدید از نمایشگاه نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با کاروان های راهیان نور نیز دیدار کرد.

انتهای پیام/
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز