خبرگزاری کار ایران

حقیقیان در دیدار همتای فلسطینی خود در تاجیکستان:

ایران از هیچ اقدامی برای افشای جنایات رژیم صهیونیستی دریغ نکرده است

asdasd
کد خبر : ۱۴۲۸۳۷۶

سفیر جمهوری اسلامی ایران در تاجیکستان، امروز چهارشنبه با سفیر فلسطین در این کشور ملاقات کرد.

به گزارش ایلنا، علیرضا حقیقیان ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان، با اشاره به تداوم جنایات وحشیانه رژیم صهیونیستی علیه مردم مظلوم فلسطین که با حمایت آمریکا و برخی از کشورهای غربی و در سکوت مجامع بین‌المللی در جریان است، بر تداوم حمایت جمهوری اسلامی ایران از آرمان فلسطین تاکید کرد.

وی ضمن تشریح سیاست اصولی کشورمان مبنی بر مقابله با رژیم جعلی اشغالگر صهیونیستی و حمایت از آرمان مردم فلسطین، تصریح کرد: ایران در چند ماه اخیر از هیچ اقدامی برای افشا و توقف جنایات جنگی و نسل‌کشی رژیم صهیونیستی دریغ نکرده است.

لوئی عیسی، سفیر فلسطین ضمن قدردانی از تلاش‌های همیشگی ایران در حمایت از مردم فلسطین در برابر اشغالگران صهیونیستی اظهار داشت که هدف اصلی صهیونیست‌ها تصرف باقیمانده سرزمین‌های فلسطینی و کشتار و آواره کردن آنهاست و در این مسیر برخی از کشورهای غربی این رژیم را همراهی می‌کنند.

وی با اشاره به لزوم یکپارچگی مردم و گروه‌های فلسطینی، بر ضرورت حمایت و واکنش جدی‌تر کشورهای اسلامی برای متوقف کردن جنایات صهیونیست‌ها تأکید کرد.

انتهای پیام/
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز