خبرگزاری کار ایران

| 02:22   
کد خبر : ۱۳۹۷۴۷۱
امیر حیدری:

دشمنان را در هر لحظه و نقطه‌ای رصد می‌کنیم

فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: به جایگاهی از توان و اقتدار دفاعی دست یافته‌ایم که دشمنان را در هر لحظه و در هر نقطه‌ای رصد و هرگونه تجاوز به خاک این مرز و بوم را با شدیدترین شکل ممکن پاسخ خواهیم داد.

دشمنان را در هر لحظه و نقطه‌ای رصد می‌کنیم

به گزارش ایلنا، امیر سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش در بازدید از تیپ ۷۱ پیاده مکانیزه سرپل ذهاب نیروی زمینی ارتش، با تأکید بر لزوم حفظ هوشیاری و ارتقاء آمادگی رزمی یگان‌ها گفت: امروز با توکل بر خدا و تبعیت از فرمانده معظم کل قوا، به جایگاهی از توان و اقتدار دفاعی دست یافته‌ایم که دشمنان را در هر لحظه و در هر نقطه‌ای رصد و هر گونه تجاوز به خاک این مرز و بوم را با قاطعیت و شدیدترین شکل ممکن پاسخ خواهیم داد.

وی افزود: با تلاش‌ها و مجاهدت‌های شبانه‌روزی و مخلصانه کارکنان ارتش و سایر نیروهای مسلح خواب را از چشمان هر متجاوزی ربوده‌ایم و امنیت کاملی را برای مرزهای کشور خود به ارمغان آورده‌ایم.

امیر سرتیپ حیدری با اشاره به اینکه افزایش قدرت نظامی ایران منافع هیچ کشور دوست و همسایه‌ ای را تهدید نمی‌کند خاطرنشان کرد: پیام آمادگی رزمی بی‌نظیر نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران به کشورهای همسایه پیام صلح و امنیت پایدار برای منطقه و اعلام هشدار به بدخواهان انقلاب و نظام است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز