خبرگزاری کار ایران

| 04:12   
کد خبر : ۱۳۹۴۹۶۴

دعوت قوه قضائیه از صاحب‌نظران و نخبگان برای مشارکت در به‌روزرسانی سند تحول قضایی

معاونت راهبردی قوه قضاییه به منظور بهروز شدن و ارتقای سند تحول قضایی از صاحبنظران و نخبگان دعوت کرد پیشنهادات و نظرات خود را پیرامون این موضوع ارائه کنند.

دعوت قوه قضائیه از صاحب‌نظران و نخبگان برای مشارکت در به‌روزرسانی سند تحول قضایی

به گزارش ایلنا، مرکز رسانه قوه قضاییه اعلام کرد:  مقام معظم رهبری در سالیان اخیر بر پیگیری و اجرای سند تحول قضایی تاکیدات فراوانی داشته‌اند و آن را یکی از مترقی‌ترین اسناد تحولی در کشور دانسته‌اند.

رئیس قوه قضاییه نیز در همین راستا دستوراتی در این رابطه را صادر کرده است که پس از صدور این دستورات، فرآیند روزآمدسازی و ارتقای سند تحول قضایی براساس وظایف دبیرخانه ستاد راهبری اجرای سند تحول قضایی مورد برنامه ریزی و پیگیری قرار گرفته است.

در همین خصوص معاونت راهبردی قوه قضاییه از صاحب‌نظران باتجربه حوزوی و دانشگاهی در عرصه‌های مختلف حقوقی، قضایی، مدیریتی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی دعوت کرده است تا پیشنهادات خود را در رابطه با روزآمدسازی سند تحول قضایی (ناظر به متن فعلی سند تحول قضایی و همچنین پیشنهاداتی که در سند فعلی وجود ندارند) در کار برگی که به نشانی https://mrgh.eadl.ir/اخبار/ID/۵۸۶۲۱/۵۸۶۲۱ پیوست شده است تدوین و به پست الکترونیک معاونت راهبردی به نشانی rahbordi@eadl.ir ارسال کنند.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز