خبرگزاری کار ایران

| 03:39   
کد خبر : ۱۳۹۴۸۷۲
رئیس ستاد مرکزی اربعین:

زئران را تا ۱۲ امشب از مرز مهران منتقل می‌کنیم

رئیس ستاد مرکزی اربعین با اشاره به دستور معاون اول رئیس جمهور به استانداران، تاکید کرد: اتوبوس‌های استان‌ها به مرز فرستاده می‌شوند تا بتوانیم موج برگشت را به استان‌های مقصد مدیریت کنیم.

زئران را تا ۱۲ امشب از مرز مهران منتقل می‌کنیم

به گزارش ایلنا، مجید میراحمدی درباره آخرین وضعیت ورود زائران به مرز مهران و مشکل صف‌های طولانی در پایانه برکت گفت: امروز شاهد اوج بازگشت زائران هستیم و همانطور که قبلا هم گفته بودیم زائران بازگشت خود را به روز جمعه موکول نکنند، اما با این حال نگرانی برای انتقال زائران نداریم.

وی با بیان اینکه متاسفانه امروز مدت ماندگاری زائران کمی افزایش یافته است، اظهار داشت: تعداد ۱۰۰۰ دستگاه اتوبوس تا ۱۲ امشب به مرز مهران می‌رسند و همه زئران را تا ۱۲ امشب از مرز مهران منتقل می‌کنیم.

رئیس ستاد مرکزی اربعین با اشاره به دستور مخبر به استانداران، تصریح کرد: تمام اتوبوس‌های استان‌ها به مرز فرستاده می‌شوند تا بتوانیم موج برگشت را به استان‌های مقصد مدیریت کنیم. از نیروی هوایی خواسته شد تا با هواپیمای ایلوشین بخشی از زائران را به تهران منتقل کند.

وی تشریح کرد: اگر زائران سریع‌تر برگردند و تا فردا ظهر همه زائران به ایران بیایند می توانیم فردا بعدازظهر پایان عملیات اربعین را اعلام کنیم.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز