خبرگزاری کار ایران

| 19:19   
کد خبر : ۱۳۹۰۴۳۹
فرمانده قرارگاه مشترک پدافند هوایی خاتم‌الانبیا‌ء(ص) کشور:

آسمان ایران اسلامی در سایه اقتدار پدافند هوایی در اوج امنیت قرار دارد

امیر سرتیپ رحیم زاده با بیان اینکه آسمان ایران اسلامی در سایه اقتدار پدافند هوایی در اوج امنیت قرار دارد، گفت: حریم هوایی کشور خط قرمز ما است و همانطور که دشمنان پیش از این نیز تجربه کرده‌اند، کوچکترین تجاوز به حریم هوایی کشور با پاسخ کوبنده و آتشین پدافند هوایی مواجه خواهد شد.

آسمان ایران اسلامی در سایه اقتدار پدافند هوایی در اوج امنیت قرار دارد
 به گزارش ایلنا، امیر سرتیپ قادر رحیم زاده فرمانده قرارگاه مشترک پدافندهوایی خاتم الانبیا(ص) کشور، با حضور در منطقه پدافند هوایی شرق، ضمن بازدید از این منطقه و سایت‌های تابعه این یگان پدافندی، میزان آمادگی رزمی و عملیاتی این یگان را مورد ارزیابی قرار داد و از تلاش‌های شبانه روزی کارکنان این منطقه قدردانی کرد.

فرمانده قرارگاه مشترک پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص) کشور، با بیان اینکه مجموعه اقدامات قرارگاه پدافند هوایی برای حفظ امنیت و پاسداری از دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی است، افزود: امروز شبکه یکپارچه و بومی قرارگاه پدافند هوایی با اقتدار آسمان کشور را رصد می‌کند و اشراف کاملی بر آسمان کشور دارد و امنیت مناسبی برای پروازهای داخلی و عبوری فراهم شده است.

وی با اشاره به موقعیت راهبردی جمهوری اسلامی ایران در منطقه تصریح کرد: امنیت روزافزون آسمان جمهوری اسلامی ایران و عبور و مرور روزانه صد‌ها پرواز داخلی و بین‌المللی از آسمان کشورمان حاصل تلاش خستگی‌ناپذیر، بیداری و هوشیاری شبانه‌روزی دلاورمردان پدافند هوایی است.

امیر سرتیپ رحیم زاده در ادامه افزود: قرارگاه مشترک پدافند هوایی، امروز در خط مقدم برقراری امنیت در کشور است و این مسئولیت ما را سنگین‌تر می‌کند.

فرمانده قرارگاه مشترک پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص) کشور، با بیان اینکه آسمان ایران اسلامی در سایه اقتدار پدافند هوایی در اوج امنیت قرار دارد گفت: حریم هوایی کشور خط قرمز ما است و همانطور که دشمنان پیش از این نیز تجربه کرده‌اند، کوچکترین تجاوز به حریم هوایی کشور با پاسخ کوبنده و آتشین پدافند هوایی مواجه خواهد شد

 

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز