کد خبر: 1341104 A

فرمانده نیروی زمینی سپاه:

خدمت به مردم را بالاترین مدال افتخار برای خود می‌دانیم

فرمانده نیروی زمینی سپاه در مراسم واگذاری ۱۰۰ واحد مسکونی اهدایی سپاه به مردم در جزیره هرمز تاکید کرد: خدمت به مردم و کمک به سازندگی و پیشرفت کشور را بالاترین مدال و افتخار و اعتبار برای خود می‌دانیم.

خدمت به مردم را بالاترین مدال افتخار برای خود می‌دانیم

به گزارش ایلنا، سردار سرتیپ پاسدار محمد پاکپور در آیین اهدای یکصد واحد مسکونی مشارکتی ساز این نیرو در جزیره هرمز گفت: دشمن از راهبرد جنایت و کینه و تحریم علیه ملت ایران ثمری جز رسوایی و شکست نخواهد گرفت.

وی افزود: بی‌تردید عظمت و بزرگی و کرامت ملت ایران، دشمن را به تمکین و تسلیم وادار خواهد کرد.

فرمانده نیروی زمینی سپاه گفت: افتخار و اعتبار ما خدمت به چنین ملت بزرگ و عزتمندی است و در راه عزت و استقلال و امنیت و پیشرفت این ملت تا پای جان ایستاده ایم.

وی افزود: راهبرد اصولی ما در اجرا و به ثمر نشاندن هزاران پروژه عمرانی و سازندگی و خدماتی و مردم‌یاری در سراسر کشور مبتنی بر شأن خدمتگزاری و اعتقاد راسخ به چند وجهی بودن امنیت است.

فرمانده نیروی زمینی سپاه گفت: امروز مشارکت در ساخت شهرک مسکونی ۱۰۰ واحدی هرمز، آبرسانی به صدها شهر و روستا درسراسر کشور، ساخت صدها کیلومتر جاده و پل و تلاش برای مشارکت در ساماندهی و بهبود معیشت مردم، بخشی از ماموریت ذاتی و مستمر ما است.

وی افزود: ما در کنار توجه دقیق و عمیق به ماموریت های دفاعی و نظامی و تمرکز ویژه بر مقابله با تهدیدات امنیتی، از مشارکت در سایر وجوه و اضلاع امنیت غافل نبوده و نخواهیم بود.

پاکپور گفت: خدمت به مردم و کمک به سازندگی و پیشرفت کشور را بالاترین مدال و افتخار و اعتبار برای خود می دانیم.

وی افزود: دشمن از رشد و پیشرفت و اقتدار و توانمندی این مردم عصبانی و ناراحت می‌شود و ما دقیقاً از مجاهدت و تلاش در جبهه خدمت به مردم و کمک به پیشرفت آنان عقب نخواهیم نشست و خشم و عصبانیت دشمن را از این رویکرد کاملاً درک می کنیم.

گفتنی است طی مراسمی با حضور فرمانده نیروی زمینی سپاه و جمعی از مردم و مسئولان، یکصد واحد مسکونی و دو زمین تجهیز شده با کاربرد ورزشی که به همت قرارگاه منطقه‌ای مدینه منوره ، قرارگاه محرومیت زدایی نیروی زمینی سپاه و مشارکت برخی دیگر از نهادها و ارگان‌های انقلابی ساخته شده است تحویل سرپرستان خانوارهای ایثارگر، شهدا، مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) و بهزیستی و اقشار کمتر برخوردار در جزیره هرمز شد.

انتهای پیام/
سردار پاکپور
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر